به گزارش تبریزمن، در روز های گذشته مطالبی در خصوص وجود تناقض در اسپانسری لباس های تیم تراکتورسازی تبریز از طرف سایت تبریزمن منتشر شده بود که خلاصه آن باز می گردد به قرارداد باشگاه با شرکت کلمه و در مقابل، استفاده بازیکنان تیم از پیراهن های مارک آل اسپورت!

این اتفاقات در حالی به وقوع پیوسته اند که شرکت اسپانیایی در این مدت امکان شکایت از باشگاه را داشته است. با این حال سعید عباسی، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در گفتگو با تبریزمن در خصوص وضعیت اسپانسری لباس های باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: لباس هایی که از طرف شرکت طرف قرارداد به ما داده شده و با تعداد زیادی نیز در انبار باشگاه موجود است، از نظر کیفیت در سطح خوبی قرار نداشته و نتوانسته رضایت بازیکنان و ما را جلب کند.

وی ادامه داد: به همین دلیل در روز های پیش رو مذاکراتی با شرکت تولیدکننده خواهیم داشت تا اگر این امکان برایشان فراهم باشد، کیفیت محصولات تولیدی خود را برای ما افزایش داده و رضایت ما را جلب کنند. در غیر اینصورت برطبق بندهای قرارداد منعقد شده، قرارداد را فسخ و با برند جدیدی وارد مذاکره خواهیم شد.

به این ترتیب باید منتظر ماند و دید که در فاصله چند روز مانده به آغاز رقابت های لیگ برتر تکلیف طرح جدید لباس ها و برند تولید کننده چه خواهد بود…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :