به گزارش تبریزمن،سرخ پوشان تبریزی دیروز به تهران آمدند و در هتل اوین مستقر شدند آن ها باید در دو‌روز باقی مانده تا بازی با راه آهن به بهترین شکل تمرین کنند تا بتوانند سه امتیاز را بعد از وقفه طولانی مدت لیگ دشت کنند.

تیم تراکتورسازی که در اردوی تهران به سر می برد ظهر امروز تمرینات خود را در این شهر پیگیری کرد. این تمرین که قرار بود از ساعت ۱۵ در زمین مجموعه ورزشی سبز برگزار شود به دلیل مراسم ختم مرحوم همایون بهزادی سه ساعت زودتر و از ساعت ۱۲ در این زمین پیگیری شد

شاگردان قلعه نویی در این تمرین به مرور برنامه های تاکتیکی پرداختند. دروازبانان تیم نیز زیر نظر جورج تاورز تمرینات فشرده و متنوع خود را انجام دادند.
بازیکنان، مربیان و کادر همراه تیم فوتبال تراکتورسازی که باید روز جمعه در تهران به مصاف راه آهن بروند، در بازگشت از کیش به تبریز نرفتند و قرار شد تمرینات خود را در تهران پیگیری کند تا روز جمعه مقابل راه‌آهن قرار بگیرند. شاگردان امیر قلعه‌نویی در مدت اقامت در تهران در هتل اوین مستقر شدند.

تراکتورسازی برای بازی با راه‌آهن فقط فردین عابدینی را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت. دیدار راه‌آهن – تراکتورسازی در چارچوب هفته هجدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۴:۳۰ روز جمعه در ورزشگاه شهدای شهر قدس برگزار خواهد شد.

شاگردان امیر قلعه نویی ظهر امروز از ساعت ۱۴:۳۰ در مجلس ختم مرحوم همایون بهزادی حاضر شدند و در غم این عزیز از دست رفته شریک شدند

تراکتورسازان متشکل از کادرفنی ، بازیکنان و کادر اجرایی در این مراسم حاضر شدند و به خانواده داغدار این پیشکسوت بزرگ فوتبال ایران اسلامی تسلیت گفتند .

حضور تراکتوری ها در مسجد جامع شهرک غرب مورد استقبال میزبانان این مجلس قرار گرفت .

لازم به ذکر است کادرفنی تیم به دلیل حضور تیم در این مجلس برنامه تمرینی ظهر امروز را سه ساعت زودتر برگزار کردند .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :