به گزارش تبریزمن، مدیرعامل تیم تراکتورسازی تبریز در بخشی از نشست خبری خود در خصوص اتفاقات بازی نفت و تراکتورسازی گفت: قبل از برگزاری مسابقه جلسه ای در فرمانداری با حضور آقای تاج برگزارشد و تا آخرین لحظه که آقای ترکی داور مسابقه بود، به ما اعلام کردند فغانی به عنوان داور انتخاب شده است. ما و مسئولین استانی که در جلسه حضور داشتند به داور انتخابی اعتراض کردند اما تا به حال کدام تیم برای تغییر داور نامه داده است که ما دومین باشیم.

وی ادامه داد: هیچ چیز قابل پیش بینی نبود، اما ما خودمان را به خاطر شرایطی که داشتیم و حضور هشتاد هزار هوادار در استادیوم، قهرمان می دانستیم. در صورت حفظ پیروزی نیازی به نتیجه سپاهان نداشتیم. علی رغم حواشی ایجاد شده، تنها یک چیز برای ما مبهم است و آن اشتباهات داور بازی می باشد، اخراج تیموریان، خطا روی کریمی و پنالتی که در بازی با سپاهان گرفته شد. گفته شده که آقای فغانی به اشتباه خود اعتراف کرده اما با این اعتراف چه چیزی حل می شود؟ مگر نه این است که باید داور را جریمه کنند؟ می خواهند با داور سطح خود را در آسیا بالا ببرند اما در این میان عدالت را رعایت نمی کنند.

عباسی افزود: به هر حال مدارک جمع آوری شده و نامه نگاری های لازم انجام شده است. خود رئیس جمهور اولین بحثی که در دیدار مردمی خود مطرح کرد بحث تراکتورسازی بود. جناب وزیر نیز قول دادند دو روزه مسئله را مشخص کنند اما هنوز چیزی گفته نشده است. ما کار هایمان را انجام داده ایم و منتظر هستیم را مسئولین پاسخگوی اتفاقات رخ داده باشند.

وی در ادامه گفت: بیایید دست به دست هم داده و برای پیشرفت تراکتور گام برداریم. این درست نیست که با بازیکنی مثل ادینهو، مقابل پلیکان ارومیه بازی دوستانه انجام دهیم. کسانی که سال گذشته در تیم حضور داشتند، در حد و کلاس تراکتورسازی نبودند. یک هفته در بهترین مکان امارات اردو زدیم اما دست آورد ما چه بود؟ یک بازی با تیم محلی آن ها انجام دادیم و آن را هم باختیم.

عباسی ادامه داد: چه معنایی دارد که از زیر لباس قرمز آبی بپوشیم یا بازیکنان را جمع کرده و برای بد بازی کردن لابی کنیم؟ هدف من این است که در فصل پیش رو تراکتورسازی را فوق العاده آماده ببندیم و برای قهرمانی حرکت کنیم. من با تک تک بازیکنان ارتباط دارم و همه آن ها معتقدند که تمرینات تونی در حد تمرینات تیم ملی می باشد. از طرف دیگر من قول می دهم اگر رسول خطیبی به استاندارد های لازم برسد، من اولین کسی خواهم بود که تونی را کنار گذاشته و خطیبی را روی نیمکت می آورم، اما متاسفانه بازیکنان و دوستان خود ما در قهوه خانه ها حضور به هم می آورند، در حالی که بازیکن خارجی تیم، ادینهو ۲۰ بار با من تماس گرفته و هماهنگ شده است.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

عباسی: در گذشته حق ما را خورده اند، در آینده هم این چنین خواهد بود

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

عباسی: سیستم باشگاه تراکتورسازی محله ای بود / مدیران قبلی قوانین فیفا را نمی داستند

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

همین بچه های آذربایجان از تراکتورسازی شکایت می کنند/ در این ۱۱ ماه ۱۱ سال پیر شدم

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

عباسی: تونی گفت نمی توانم خرگوش در بیاورم اما با کمک هم درآوردیم!

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :