لوسیانو ادینیو بازیکن تیم السیلیه قطر تا آخر هفته به تراکتورسازی خواهد پیوست.

به گزارش تبریزمن، از باشگاه تراکتورسازی خبر می رسد،  ادینیو که خاطرات خوشی در تراکتورسازی از خود به جای گذاشته مورد توجه این تیم است و احتمالا نیم‌فصل به تراکتورسازی منتقل خواهد شد.

قرار است نماینده تراکتور آخر هفته به دوبی برود تا با این بازیکن برزیلی قرارداد امضا کند. با توجه به جدایی حمزه‌یونس و مهرداد بایرامی، تراکتور احتیاج فوری به یک گلزن قهار دارد که بهترین انتخاب آقای گل فصل گذشته فوتبال ایران است.بازیکنی که با مدیران تراکتور توافق کرده و آماده عقد قرارداد با این تیم است.

سعید عباسی، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در مورد وضعیت لوسیانو ادینهو و اینکه او از باشگاه خود خارج شده است، عنوان کرد:‌ صبحت‌های اولیه به طور غیر مستقیم انجام شده و باید منتظر روزهای آینده و بود دید چه می‌شود باشگاه تلاش خود را به بهترین شکل در فصل نقل و انتقالات می‌کند.

ادینهو اکنون در السیلیه قطر بازی می‌کند و می‌توان گفت فصل ناکامی را پشت سر گذاشته با توجه به موفقیت وی در جمع تراکتورسازان او اکنون در تبریز یک ستاره است و قلعه‌نویی نیز اعلام کرده که به این بازیکن نیاز دارد و مذاکرات اولیه را این باشگاه با مهاجم برزیلی آغاز کرده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :