استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه ارائه آمار دقیق در سرشماری مسکن و نفوس زمینه ساز برنامه ریزی دقیق برای توسعه کشور است، گفت: مردم با ارائه آمار دقیق دولت را حمایت کنند.

به گزارش تبریزمن، اسماعیل جبارزاده روز شنبه در جریان رونمایی از طرح سرشماری نفوس و مسکن در مدرسه اکبریه تبریز د با بیان اینکه سرشماری نفوس و مسکن هر پنج سال یک بار انجام می شود، گفت: این سرشماری هرچقدر دقیق باشد در برنامه ریزی مسئولان جهت توسعه کشور موثر است.

وی از تمامی مردم و دستگاه های مرتبط خواست نهایت همکاری را در اجرای طرح سرشماری نفوس و مسکن داشته باشند زیرا که این اطلاعات بسیار مهم بوده و در برنامه ریزی های توسعه استفاده می شود.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید گفت: اگر روزی دفاع از کشور در سنگرهای جنگ حق علیه باطل معنی داشت امروز این سنگر ها در مدارس است.

جبارزاده افزود: باید در کنار آموزش به امور تربیتی دانش آموزان توجه جدی شود زیرا که این دانش آموزان مدیران آینده کشور هستند.

مرحله ثبت اینترنتی اطلاعات خانوارها از امروز سوم مهر شروع شده است و تمام کسانی که به اینترنت دسترسی دارند تا ۲۴ مهر می توانند از طریق سامانه www.sarshomari95.ir اطلاعات خود را وارد کرده و کد آماری دریافت کنند.

ماموران سرشماری نیز از ٢۵ مهرماه جاری تا ٢۵ آبان ماه امسال به صورت حضوری به درب منازل مراجعه خواهند کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :