رئیس کمسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز از ارائه طرح اولیه برنامه تلویزیونی هفتگی ویژه «تبریز ۲۰۱۸ » خبرداد.

به گزارش تبریزمن،  سعید حاجی زاده امروز در مراسم امضای تفاهم نامه دو جانبه بین شهرداری تبریز و  اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ، افزود: این برنامه با محوریت مباحث گردشگری و تبیین اهداف تبریز ۲۰۱۸ و همچنین معرفی و آموزش های شهروندی در حوزه گردشگری ساخته خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به افزایش تعامل شهرداری تبریز و اداره میراث فرهنگی استان، خاطرنشان کرد:  با حضور مدیرکل جدید اداره فرهنگی انتظار داریم تعامل بین شهرداری تبریز و این اداره کل افزایش یابد.

وی اضافه کرد: تعامل طرفین باید در راستای رسیدن به اهداف هویتی و تاریخی شهر باشد.

حاجی زاده همچنین گفت: مصوبات مهمی در کمسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی تبریز مطرح و تصویب شده است که با عملیاتی شدن آن ها شاهد برداشته شدن گام های موثری در راستای تبریز ۲۰۱۸ خواهیم بود.

حاجی زاده

رئیس کمسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز، مجموعه دوکمال تبریز را از مفاخر برجسته تاریخی و ظرفیت های مهم گردشگری تبریز عنوان کرد و از مدیرکل میراث فرهنگی استان درخواست توجه ویژه و ساماندهی این مجموعه را کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :