به گزارش تبریزمن، پرویز مظلومی سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تراکتورسازی پاسخگوی خبرنگاران بود. وی دیدار مقابل تراکتورسازی را یکی از فینال های استقلال برای رسیدن به قهرمانی دانست و هر دو جام قهرمانی را در دستان آبی ها عنوان کرد.

مظلومی در واکنش به اعتراض برخی هواداران تراکتورسازی مبنی بر اینکه تنها ۱۵ درصد از ظرفیت ورزشگاه آزادی به هواداران این تیم اختصاص خواهد یافت، گفت: ارادت خاصی به تماشاگران تراکتورسازی دارم، اما باید قانون رعایت شود. طبق قانون تنها ۱۰ درصد از کل استادیوم به تیم میهمان داده می‌شود که حالا باشگاه محبت کرده و پنج درصد اضافه کرده است تا ۱۵ درصد از سکوهای ورزشگاه در اختیار هواداران تراکتورسازی قرار بگیرد، به‌هر حال باید بگویم حضور هواداران بازی را زیباتر می‌کند.

مظلومی در خصوص اینکه در تقابل با امیر قلعه نویی بیشتر موفق بوده، گفت: این مسئله یک اتفاق است، این بازی شرایط خاص خودش را دارد و برای ما هم از حساسیت ویژه ای برخوردار است. ما هم تلاش می‌کنیم این مسابقه را با پیروزی پشت‌سر بگذاریم.

وی افزود: هرایر مگویان بازیکن محروم ماست و عادل شیحی و علیرضا رمضانی، روزبه چشمی مصدومان ما هستند، سایر بازیکنان در آمادگی کامل به سر می‌برند.

مظلومی با بیان اینکه تراکتورسازی را به خوبی می شناسیم و تاکتیک تیمی و نحوه بازی آن را می دانیم، خاطر نشان کرد: امیدواریم با اشرافی که به نقاط ضعف و قوت خود و حریف داریم، سه امتیاز لازم را کسب کنیم؛ البته تیم تراکتور نیز برای کسب سه امتیاز به تهران خواهد آمد و با حضور هواداران پرشورش بازی تماشاگر پسندی را شاهد خواهیم بود.

سرمربی آبی پوشان در پاسخ به سئوالی درباره شرایط جدول و تاثیر آن بر استرس بیشتر بر بازیکنان گفت: تمام تلاش تیم استقلال این است که بتوانیم استرس را از بازیکنان دور کنیم تا در ۲ دیدار باقی مانده لیگ و فینال جام حذفی هر ۲ جام را به دست بیاوریم؛ البته شرایط بالای جدول خاص است و نتیجه در دست خودمان است و برای رسیدن به هدف باید این سه دیدار را پیروز شویم.

مظلومی درباره حضور فرهاد مجیدی در ورزشگاه‌ آزادی تصریح کرد: قدم فرهاد روی چشم ما. او استقلالی است و برای حمایت از تیمش به ورزشگاه خواهد آمد. هواداران هم از او استقبال خواهند کرد، چرا که مجیدی را دوست دارند.

وی در رابطه با حضور سه تیم هم امتیاز در صدر جدول خاطرنشان کرد: ما تلاشمان را می کنیم استرس را دور کنیم، زیرا مسابقات ما حساس است. ما سه بازی پیش‌رو داریم که دو جام در دست ما است، بازیکنان تلاش خواهند کرد آنها را حفظ کنند و به تیم‌های دیگر کار نداریم و جام دست ماست. شرایط و نتیجه بازی‌ها دست خودمان است و اگر می‌خواهیم به اهدافمان برسیم، باید بازی‌هایمان را با پیروزی پشت‌سر بگذاریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که «آیا نگران مسائل داوری نیستید؟»، گفت: امیدوارم داوری‌ها در چند بازی آینده خوب باشد و به‌هر حال حق به حقدار برسد. ما داوران خوبی داریم، ولی آنها نیز مثل ما مربیان گاهی اوقات اشتباه می‌کنند، من مربی هم بعد سالیان سال تجربه برخی اوقات اشتباه می‌کنم. از هواداران درخواست دارم چه در پایین جدول و چه در بالای جدول در چند بازی آینده استرس به داوران وارد نکنند تا قضاوت خوبی داشته باشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :