مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت: ارتشیان حافظان و تامین کنندگان امنیت کشور هستند و ما برای اینکه بتوانیم تلاش های صادقانه این نیروهای مخلص را به تصویر بکشیم، نیازمند تعامل دوجانبه هستیم.

به گزارش تبریزمن، سید محسن لطیفی روز یکشنبه در نشست مشترک مدیرکل و معاونان صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی و فرماندهان یگان های ارتش مستقر در استان ،هدف از برگزای چنین نشستی را تعامل بیشتر این رسانه با ارتش و تبیین ارزش های نیروهای مسلح برشمرد و گفت : ما به جرات می توانیم بگوییم که نقش ارتش در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی از دیگر استان ها پر رنگ است .

وی با اشاره به اینکه تصور می شود جایگاه ارتش در رسانه کمتر دیده می شود، افزود : صدا و سیما همیشه در کنار ارتش بوده و خواهد بود و ما آمادگی کامل داریم در تولید برنامه های رادیویی و تلویزیونی با یگان های مختلف ارتش همکاری کنیم .

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۱ حمزه سیدالشهداء آذربایجان نیز در این نشست با اشاره به نقش و تاثیرگذاری صدا و سیما در جامعه گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران همپای دیگر نیروها همچون سپاه و بسیج، خدمات ارزنده ای در دوران پس از انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس داشته و می توان با نگاهی ریز بینانه تلاش های این مجموعه را شناسایی و به مخاطبان معرفی کرد .

امیر سرتیپ نجفی افزود: احساس امنیت فراتر از امنیت است و صدا و سیما می تواند در نشان دادن این احساس به مردم از فعالیت های بی ادعای نیروهای ارتش برنامه هایی تولید و پخش کند .

در این نشست بر راه های تعامل دو جانبه و تبیین ظرفیت های ارتش در رسانه ملی تاکید شد .

IMG_7285

IMG_7298

IMG_7313

IMG_7325


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :