سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان تمرین روز شنبه، ۱۹ بازیکن را برای حضور در اردوی پیش از دیدار با تراکتورسازی تبریز فراخواند.

به گزارش تبریزمن، سوشا مکانی، مهرداد کفشگری، رامین رضائیان، بابک حاتمی، امید عالیشاه، محسن بنگر، محسن مسلمان، مهدی طارمی، الکساندر لوبانوف، لوکا ماریچ، فرشاد احمدزاده، مایکل اومانا، محمد انصاری، جری بنسون، علی علیپور، احمد نوراللهی، میلاد کمندانی، وحید حیدریه و محمد رحمتی نفراتی هستند که «برانکو ایوانکوویچ» سرمربی سرخپوشان برای این دیدار دعوت کرد.

کمال کامیابی نیا و رضا خالقی فر به دلیل آسیب دیدگی در این فهرست حضور ندارند.

دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز در هفته بیست و دوم لیگ برتر فردا – یکشنبه – ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار با تراکتورسازی امروز – شنبه – از ساعت ۱۱ در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی پشت درهای بسته برگزار شد.

کامیابی نیا و خالقی فر با توجه به آسیب دیدگی که داشتند از این تمرین معاف شدند و برنامه فیزیوتراپی انجام دادند.

همچنین محمود خوردبین برای حضور در جلسه هماهنگی و پیگیری کارهای مربوط به هتل در شروع تمرین غایب بود.

بازیکنان پس از گرم کردن به دو گروه تقسیم شدند و کار با توپ و فوتبال هدفمند را در برنامه داشتند.

پس از آن، زیر نظر «مارکو» مربی بدنساز تیم برنامه های بدنی انجام شد. در همین زمان دروازه بان ها نیز زیر نظر «ایگور پانادیچ» تمرینات اختصاصی را دنبال کردند.

در تمرین سرخپوشان پاسکاری رو به جلو ، فرارهای سریع و گلزنی نیز بود که هم تمرینی برای مهاجمان و هم تمرینی برای مدافعان به حساب می آمد.

کمال کامیابی نیا هم اواسط تمرین به جمع سرخپوشان ملحق شد ولی فقط به دویدن دور زمین پرداخت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :