معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: حوزه‌ی فرهنگی دانشگاه از رتبه‌ی ۱۲ به رتبه‌ی دوم صعود کرده است که این پیشرفت نیز مدیون همکاری‌ها و پیگیری‌های بی دریغ ریاست دانشگاه است.

به گزارش تبریزمن، محمد آقازاده در مراسم ویژه‌ی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم‌ پزشکی تبریز اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی تبریز یکصدمین سالگرد خود و همچنین هفتادمین سالگرد پذیرش دانشجوی پزشکی را جشن می‌گیرد.

وی بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی تبریز بارها مورد تشویق مسئولان استانی و کشوری قرار گرفته است و ما نیز به عنوان مسئولان این دانشگاه باید بستر لازم را برای پیشرفت دانشجویان فراهم کنیم تا متقابلا دانشجویان نیز به مردم خدمت کنند.

وی عنوان کرد: این همت والا و اراده‌ی دانشجویان است که اهداف آن‌ها و ارتقای دانشگاه را از نظر علمی تحقق می‌بخشد و البته این نکته نیز باید مورد توجه قرار بگیرد که دانشجویان نباید صرفا به فعالیت‌های علمی اکتفا کنند و فعالیت‌های جنبی نیز موجب پیشرفت سریع‌تر آنان خواهد شد.

آقازاده افزود: ارزش‌های متعالی نظام ایجاب می‌کند تا در کنار تخصص خود و برای ارائه‌ی خدمات و دانش خود به دیگران در صدد شرکت در سایر فعالیت‌‎های جنبی از جمله فعالیت‌های فرهنگی و هنری باشیم.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی تبریز در همه‌ی عرصه‌ها اعم از علمی و غیر علمی غالبا رتبه‌های برتری را کسب می‌کند.

وی افزود: با وجود کمبود بودجه، ۲۰۰ پروژه‌ی عمرانی در دانشگاه در حال احداث است که از آن جمله می‌توان به احداث سالن غذاخوری و فضایی برای فعالیت‌های فرهنگی و هنری دانشجویان در سلف مرکزی اشاره کرد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز متذکر شد: در دریافت امکانات رفاهی و تجهیزات دیگر، دانشجویان برتر و آن دسته که مدال و یا رتبه کسب کرده‌اند در اولیت هستند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: دانشجویان امروز باید با توجه به آرمان‌های انقلاب اسلامی، انقلاب فرهنگی را در دانشگاه اجرا کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :