به گزارش تبریزمن، حسن آذرنیا سرپرست تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز درباره وضعیت تیم به تبریزمن گفت:بعد از بازی با استقلال اهواز تصمیم گرفتیم از فرصت استفاده کنیم تا از وقفه بوجود آمده لیگ بخاطرمنافع ملی، برای آمادگی هرچه بیشتر در لیگ اردویی را تدارک ببینیم، بچه ها سه روز استراحت کردند و یکشنبه هفته گذشته برای برپایی اردویی به شهر عباس آباد مازندران رفتیم.

آذرنیا در ادامه به مطلوب بودن وضعیت اردو تاکید کرد و گفت:بازیکنان صبح و بعد از ظهر به تمرینات پرداختند، اردوی مطلوبی را پشت سرگذاشتیم، بچه ها امروز صبح نیز وزنه زدن و تمام امکانات ورزشی که یک تیم در اردو نیاز دارد فراهم شد و در کل اردو خوب و سطح بالایی را پشت سرگذاشتیم.

سرپرست تیم فوتبال گسترش فولاد درباره بازی تدارکاتی با تیم صبای قم نیز افزود:ما روز سه شنبه بازی تدارکاتی با تیم صبا قم داشتیم که این بازی را با دو گل واگذار کردیم، در این بازی علی لطیفی از ناحیه پیشانی دچار پارگی شده و ۱۴ بخیه خورد.

وی در خاتمه گفت: ما بعد ازظخر امروز به تهران برمیگردیم و جمعه شب ساعت ۱۱ با پرواز به تبریز برمی گردیم و از روز شنبه ریکاوری را انجام می دهیم تا برای بازی روز جمعه هفته بعد مقابل نفت تهران که بازی بسیار سختی هم هست آماده شویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :