به گزارش تبریزمن، تیم تراکتورسازی تبریز در حال حاضر در اردوی تهران به سر می برد و به گفته مسئولان این تیم، هنوز پرونده نقل و انتقالاتی باشگاه خاتمه نیافته و یکی دو بازیکن خارجی دیگر به ترکیب تیم اضافه خواهد شد.

اگوستو الیویرا داسیلوا، هافبک دفاعی ۳۱ ساله برزیلی یکی از همین بازیکنان مدنظر تراکتورسازی می باشد که برای پر کردن جای هافبک های جدا شده تیم تراکتورسازی پا به تبریز خواهد گذاشت.

این هافبک دفاعی سابقه بازی در تیم های کروزیرو، اینترناسیونال، فلامینگو، سانتاکروز، بوتافوگو و ای بی سی که همه از باشگاه های بزرگ برزیل می باشند را در کارنامه دارد، در حال حاضر در وب سایت های بین المللی ۷۰ هزار پوند ارزش گذاری شده است.

البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که اطلاعات این بازیکن با توجه به اخبار شنیده شده از باشگاه در اختیار کاربران قرار گرفته شده است و مسئولین باشگاه نیز به جز نام این بازیکن – که چندین بازیکن دیگر با این نام وجود دارند – اطلاعات دیگری در اختیار نداشتند و پیگیری ها برای کسب اطلاعات بیشتر بی نتیجه ماند و به همین دلیل نیز بازیکنی که کیفیت بالایی داشته باشد در اختیار کاربران قرارداده شده است.


تکمیلی ۲۷ تیر ماه ساعت ۱۰:۲۵ ( اصلاحیه) : بعد از انتشار خبر فوق، تحریریه تبریزمن پس از پیگیری های مختلف از طریق مسئولین باشگاه تراکتورسازی سرانجام مشخص شد، بازیکن برزیلی مد نظر باشگاه هم نام با این بازیکن بوده و زیر ۲۳ سال می باشد. با عرض پوزش از کاربران و مخاطبان سایت و همچنین هواداران تراکتورسازی، متأسفانه با توجه به عدم ارائه به موقع اطلاعات صحیح و شفاف از سوی مدیران تراکتورسازی بعضا اشتباهاتی رخ می دهد. در تلاش هستیم گزارش کامل از بازیکن مد نظر باشگاه با توجه به کسب اطلاعات صحیح تر، اسرع وقت در اختیار کاربران قرار گیرد.


 

COPA DO BRASIL 2014, CORITIBA x PAYSANDU

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :