با استفاده از نسخه جدید نرم‌افزار واتس‌اپ می توانید تصاویر متحرک یا همان GIF را برای دیگران ارسال کنید.

به گزارش تبریزمن، با استفاده از نسخه جدید و البته آزمایشی نرم‌افزار واتس‌اپ، تصاویر متحرک یا همان GIF را می‌توانید برای دیگران ارسال کنید. این قابلیتی است که بسیاری از پیام رسان‌های محبوب جهان آن را ارائه می‌کنند و که باید WhatsApp را نیز به جمع آن‌ها اضافه کرد.

در بین شبکه های اجتماعی، بدون شک واتس‌اپ یکی از گزینه‌های محبوب کاربران است که با اضافه شدن چنین امکانی دیگر چیزی نسبت به  پیام رسان های دیگر کم ندارد. در این پیام رسان هیچ راهی برای ارسال تصاویر متحرک یا همان GIF ها در این برنامه وجود نداشت و کاربران مجبور بودند برای ارسال تصاویر گوشی خود را روت کنند که با این بروز رسانی دیگر نیازی به روت کردن گوشی نیست.

حالا کاربران می‌توانند با نسخه آزمایشی واتس‌اپ عکس‌های متحرک را برای دیگران ارسال کنند. برای این کار باید ویدئوهایی را که زمان آن‌ها شش ثانیه یا کم‌تر است از طریق گزینه ضبط ویدئویی در داخل نرم‌افزار واتس‌اپ تهیه کنید. پس از پایان‌یافتن ضبط ویدئو، گزینه‌ای برای ویرایش یا تبدیل آن به GIF در مقابلتان خواهید دید. این روش برای ویدئوهای شش ثانیه‌ای و یا کوتاه‌تر هم که در گالری گوشی دارید قابل استفاده است.

در حال حاضر این قابلیت فقط در نسخه “بتا ۲٫۱۶٫۲۴۴” وجود دارد اما به‌نظر می‌رسد به‌زودی در نسخه نهایی واتس‌اپ هم ادغام شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :