اکبر ابوالفتحی: یکی از سیاست های عمده شورای شهر ارومیه محرومیت زدایی و توجه ویژه به مناطق محروم و کم برخوردار است.

مسوول روابط عمومی شورای شهر ارومیه در گفتگو با تبریزمن گفت:یکی از سیاست های عمده شورای شهر ارومیه محرومیت زدایی و توجه ویژه به مناطق محروم و کم برخوردار بود که امسال این موضوع محقق شد و خوشبختانه چندین سالن ورزشی، فرهنگسرا و بوستان در این مناطق افتتاح گردید.

اکبر ابوالفتحی ضمن تبریک سال نو به مردم فهیم آذربایجان افزود: امیدوارم سال جدید، سر آغاز بهترین ها برای مردم شهرم باشد و رویدادهای بسیار خوبی رخ دهد و آسایش و آرامش در زندگی همشهریان عزیز جاری و حاکم شود.

وی اضافه کرد: سال ۹۴ علیرغم مشکلات عدیده مالی که تمام شهرداری های کشور با آن مواجه بودند، پروژه های شهرداری ارومیه در حوزه مدیریت شهری با تنظیمات و برنامه ریزی هایی که صورت گرفته بود چه در رابطه با بهبود فرمول شهری و چه در خصوص تقاطع های غیر همسطح به خوبی پیش رفت.

ابوالفتحی یکی از سیاست های عمده شورای شهر ارومیه را محرومیت زدایی و توجه ویژه به مناطق محروم و کم برخوردار دانست و تاکید کرد: این موضوع در سال حاری محقق شد و چندین پروژه قابل توجه در این مناطق افتتاح شدند و در مقابل این نرخ تورم وبیکاری قدم های خوبی برداشته شد.

مسوول روابط عمومی شورای شهر ارومیه با تشکر ویژه از شخص شهردار ارومیه به عنوان شهرداری که خود را وقف مردم کرده است ادامه داد: پروژه های شهر ارومیه در جهتی برنامه ریزی و هدایت شده است که ارومیه یک شهر سبز، پاک و نوین باشد تا آنجایی که این شهر به عنوان یکی از ۵ شهر پایلوت به عنوان شهر هوشمند اعلام شده است که این موضوع می تواند در پیشرفت دومین شهر آذربایجان موثر باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :