به گزارش تبریزمن، دو تیم تراکتورسازی تبریز و نسف قارشی ازبکستان از ساعت ۱۸:۰۰ امروز (سه شنبه) در استادیوم یادگار امام شهر تبریز و در حضور نزدیک به ۲۵ هزار نفر از هواداران تبریزی به مصاف هم رفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود تیم ازبکستانی خاتمه یافت.

تراکتورسازی که برای صعود به مرحله بعدی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، محکوم به کسب سه امتیاز کامل این دیدار بود، بازی را طوفانی آغاز کرده و سه بار بر روی حرکات سامان نریمان جهان، مهرداد بایرامی و سعید آقایی تیر دروازه حریف ازبکستانی را به لرزه درآورد. در ادامه نیز مهرداد بایرامی روی پاس خوب مهدی کیانی، دروازه بان حریف را جاگذاشته و توپ را وارد دروازه کرد اما داور این گل را مردود اعلام کرد.

در ادامه اما بازی در نیمه اول نیز بازی دو تیم متعادل تر شده و تیم میهمان نیز یکی دو بار توپ هایی را روانه دروازه حامد لک کرد اما راه به جایی نبرد تا اینکه دیدار دو تیم در نیمه اول با نتیحه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

در نیمه دوم  شاگردان تونی همچون نیمه اول چندین بار به قلب خط دفاعی نسف هجوم بردند تا اینکه مهدی کیانی توانست در دقیقه ۵۲ بازی، از روی ضربه ایستگاهی و به زیبایی گل اول تیمش را به ثمر رساند.

اما گل زیبایی تراکتورسازان بیش از ۷ دقیقه دوام نیاورد و آرتور با اشتباهی که حامد لک در گرفتن توپ داشت، روی ریباند و با ضربه سر گل تساوی را به ثمر رساند.

اما این پایان کار نبود و خود آرتور بار دیگر و این بار از روی ضربه کرنر به صورت مستقیم توپ را وارد دروازه حامد لک کرد تا نتیجه بازی رفت بار دیگر تکرار شده و حساب کار دو بر یک به سود تیم نسف قارشی شود. در ادامه بازی در نیمه دوم نیز دو تیم هر دو موقعیت های بسیار خوبی برای باز کردن دروازه هم دیگر داشتند اما موفق به شکستن قفل دروازه ها نشده و در نهایت این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود تیم ازبکستانی خاتمه یافت.

به این ترتیب رویای صعود هواداران تراکتورسازی به مرحله بعدی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با اشتباهات دروازه بان این تیم به باد رفت تا تمام تمرکز تونی الیویرا و امید هواداران به بازی های لیگ و کسب قهرمانی در این رقابت ها باشد.

تونی الیویرا برای این دیدار از ترکیب حامد لک ، حبیب گردانی ، خالد شفیعی ، مهدی کیانی ، سامان نریمان جهان ، شاهین ثاقبی ، محمد پوررحمت ، احمد امیرکامدار ، مهرداد بایرامی ، میرهانی هاشمی ، سعید آقایی استفاده کرده است که آندو تیموریان و لوسیانو ادینهو در نیمه دوم به جای پور رحمت الله و احمد کامدار وارد زمین بازی شدند.

تیم ازبکستانی نیز با ترکیب الدوربک سویونوف، مقصود کریم اوف، ایلخوم شوموودوف، روک روی،آرتور گورکیان، ارکین بایدولائف، شوهرو گادوئف (۶۵ یونس اف)، اعظم اف (۲۲ بخروم)، حمزه کریم اوف، اوبیلجون همروبه کوف، فروخ سایفی یف بازی می کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :