نود یکی از آرام ترین شب های خودش را پشت سرگذاشت. شبی که نه میهمان ویژه ای داشت نه بحثی جنجالی و نه حتی سوالی شگفت برانگیز. شاید تعطیلی لیگ برتر به دلیل اردوی تیم امید به محتوای برنامه ضربه زده بود و شاید دلیلی دیگر اما برنامه ای که میهمان ویژه اش وحید شمسایی باشد تا آخر مشخص است که در سطح جذابیت به کجا می رسد.

به گزارش تبریزمن، برنامه نود ۲۳ آذر با محوریت پوشش هفته چهاردهم لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت ۲۲:۳۴ دوشنبه شب از شبکه سه سیما آغاز شد.

 در ابتدای برنامه سوال مسابقه پیام کوتاه با موضوع ادامه انتخاب برترین بازیکنان پس از انقلاب پخش شد که این قسمت انتخاب بهترین هافبک راست از میان مرتضی کرمانی مقدم، مهدی مهدوی کیا، مجید نامجومطلق و محمد نوازی بود.

هر آنچه در برنامه نود گذشت / شب آرام و برفی نود

هر آنچه در برنامه نود گذشت / شب آرام و برفی نود

مصاحبه با عزیز دسترس پیشکسوت تیم ملی، نفت آبادان و استقلال پخش شد.

پس از آن ترین های هفته چهاردهم لیگ برتر پخش شد.

عادل فردوسی پور درگذشت مادر افشین قطبی سرمربی اسبق پرسپولیس و تیم ملی را تسلیت گفت و سپس جدول و برنامه لیگ و قرعه کشی فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا مرور شد.

آمار تعداد شرکت کنندگان در نظرسنجی هفته گذشته از خارج کشور با استفاده از اپلیکیشن موبایلی نود اعلام شد.

هر آنچه در برنامه نود گذشت / شب آرام و برفی نود

بخش آنچه خواهید دید با مرور کوتاهی بر قسمت های مختلف برنامه ۲۳ آذر نود در ادامه پخش شد. خداحافظی تونی با هواداران تراکتور، بازگشت قلعه نویی به تبریز و اشک های محسن قهرمانی در قالب مسابقه تراکتور-استقلال، چهارصدمین بازی ابراهیم صادقی مرد تک باشگاهی، گفتگوی ویژه با وحید شمسایی و صعود پرسپولیس با برد گسترش فولاد از جمله بخش های این برنامه بود.

 افتخارات گزینه های امشب نظرسنجی برنامه مرور شد.

هر آنچه در برنامه نود گذشت / شب آرام و برفی نود

هر آنچه در برنامه نود گذشت / شب آرام و برفی نود

هر آنچه در برنامه نود گذشت / شب آرام و برفی نود

هر آنچه در برنامه نود گذشت / شب آرام و برفی نود

هر آنچه در برنامه نود گذشت / شب آرام و برفی نود

مسعود مرادی به عنوان کارشناس داوری به برنامه پیوست و قرعه کشی مسابقه پیام کوتاه هفته قبل به کمک او انجام شد.

هر آنچه در برنامه نود گذشت / شب آرام و برفی نود

گفتگوی ویژه میثاقی گزارشگر نود با وحید شمسایی ۴۰ ساله به مناسبت انتخابش به عنوان بازیکن سال آسیا پخش شد شمسایی در انتهای این مصاحبه گفت درست است که همه حرف ها از من بود اما می خواهم بگویم هیچ وقت محمدرضا حیدریان اسطوره فوتبال ایران را فراموش نکنید.

خلاصه بازی تیم های صبا و ملوان به عنوان اولین بازی هفته چهاردهم پخش شد.

بازی بعدی جدال تیم های سپاهان و راه آهن بود که بلافاصله به پخش رسید.

پس از آن بازی فولاد و نفت با برتری شاگردان منصوریان وادامه ناکامی اسکوچیچ پخش شد.

داوری مسابقات پخش شده مورد بررسی قرار گرفت که مسعود مرادی دربازیه بازی صبای قم برابر ملوان گفت: در صحنه کارت زرد اول پژمان نوری مشخص نیست چه اتفاقی افتاده و به نظر می رسد حرفی رد و بدل شده و اخطار گرفته. در صحنه اخطار دوم داور دو اشتباه همزمان کرد و نه تنها خطای پنالتی روی نوری را اعلام نکرد بلکه به اشتباه به او کارت زرد دوم را داد و از زمین اخراج کرد. مدافع صبا کاملا پای چپ او را زد.

مرادی درباره مسابقه سپاهان و راه آهن گفت: توپ در محوطه جریمه به دست مدافع راه آهن برخورد کرد و یک پنالتی برای سپاهان باید اعلام می شد که نشد. وریا غفوری به خاطر لگدی که به علی عسگری زد باید اخطار می گرفت و نیازی به نشان دادن کارت قرمز به او نبود.

در مسابقه فولاد برابر نفت تهران درباره گل نفت که مردود اعلام شد مرادی گفت از روی تصویر چیزی مشخص نیست و اینجا فقط کمک داور می تواند تشخیص دهد توپ اوت شده یا نه.

اژدری زاده مدیرعامل باشگاه فولاد روی خط آمد و درباره ناکامی های این تیم صحبت کرد. مدیرعامل فولاد در ابتدای برقراری ارتباط تلفنی سلام عجیبی به دهکردی مدیرعامل اسبق فولاد کرد که باعث تعجب فردوسی پور شده و مجری نود گفت ابتدا فکر کردیم آقای دهکردی این جاست اما گویا شما مخاطب خاص داشتید!

اژدری زاده در صحبت های خود اعلام کرد قرارداد ما با اسکوچیچ دو ساله به مبلغ ۹۰۰ هزار دلار بوده و الان دیگر در وضعیت خطرناکی هستیم و طی یکی دو روز آینده با تشکیل جلسه هیئت مدیره درباره او تصمیم گیری می کنیم.

 ۹۰ درجه و مرور طنزآمیز مسابقات هفته چهاردهم لیگ برتر پخش شد.

احمدرضا براتی و هوشنگ نصیرزاده کارشناسان حقوقی روی خط تلفنی نود  آمده و درباره بازی فرید بهزادی کریمی برای صبا و شکایت باشگاه سیاه جامگان از این باشگاه صحبت کردند.

 مسابقه حساس تراکتورسازی و استقلال با تقابل مظلومی و قلعه نویی همراه با حواشی کامل بازی پخش شد.

 سایت برنامه نود و بخش های مختلف  آن بررسی شد.

تقویم نود و مرور اتفاقات نوستالژیک مصادف با هفته جاری در تاریخ فوتبال پخش شد. از جمله بخش های تقویم این هفته می توان به مصاحبه با اصغر حاجیلو درباره کابوس تغییر دروازه بان در تاریخ فوتبال ملی پیش از ضربات پنالتی و ناکامی تیم کشورمان اشاره کرد. ۲۳ آذر تولد ناصر حجازی، ۲۱ آذر تولد حشمت مهاجرانی، سه بار ایرنیان به عنوان مرد سال فوتبال آسیا با علی دایی، مهدوی کیا و علی کریمی، ۱۸ آذر ۱۳۳۴ و انتشار اولین شماره کیهان ورزشی، ۲۳ آذر ۵۴ و تولد وحید شمسایی ۱۸ آذر ۵۲، ۱۸ آذر ۵۶ و ۱۸ آذر ۹۰ با سه دربی پایتخت و یک برد و یک مساوی و یک باخت برای سرخابی ها، ۱۷ آذر با اولین طلای تاریخ المپیک ایران توسط امام علی حبیبی در المپیک ۱۹۵۶ ملبورن و انتخاب باشگاه رئال مادرید به عنوان باشگاه قرن در سال ۲۰۰۰ هم دیگر بخش های تقویم نود بود.

هر آنچه در برنامه نود گذشت / شب آرام و برفی نود

هر آنچه در برنامه نود گذشت / شب آرام و برفی نود

هر آنچه در برنامه نود گذشت / شب آرام و برفی نود

هر آنچه در برنامه نود گذشت / شب آرام و برفی نود

 یک ساعت و ۳۸ دقیقه پس از آغاز برنامه برای اولین بار نتایج نظرسنجی منتشر شد که پس از شرکت یک میلی۲۸۰ هزار نفر مهدی مهدوی کیا با ۷۷ درصد آرا اول بود و محمد نوازی با ۱۱ درصد در رده دوم قرار داشت.

هر آنچه در برنامه نود گذشت / شب آرام و برفی نود

 محسن قهرمانی داور بازی تراکتورسازی و استقلال که در این بازی از دنیای داوری خداحافظی کرد روی خط تلفنی آمده ودرباره دلایل خداحافظی اش صحبت کرد. او وعده داد در یک برنامه مفصل با حضور اصفهانیان رئیس کمیته داوران شرکت کند و ناگفته های خود از داوری را مطرح کند.

داوری بازی تراکتورسازی و استقلال بررسی شد که مرادی درباره آن گفت: مدافع تراکتور در محوطه جریمه خسرو حیدری را زد و یک پنالتی برای استقلال باید اعلام می شد که نشد. در ادامه بازیکنان استقلال معتقد بودند توپ در محوطه جریمه به دست مدافع تراکتورسازی خورده اما این طور نبود و برخوردی با دست وی نداشت و پنالتی نبود.

آنالیز مسابقه تراکتورسازی و استقلال و علاقه مفرط دو سرمربی به حفظ نتیجه مساوی پخش شد.

گزارش ویژه ای از مرد نارنجی پوش ساپیا ابراهیم صادقی به خاطر رسیدن به رکورد ۴۰۰ بازی در لیگ برتر پخش شد.

هر آنچه در برنامه نود گذشت / شب آرام و برفی نود

هر آنچه در برنامه نود گذشت / شب آرام و برفی نود

پس از این بخش خلاصه بازی تیم های سایپا و استقلال با برتری چهار بر یک سایپا به پخش رسید.

گزارشی از مشکلات عجیب و غریب تیم استقلال اهواز و صحبت های بازیکنان این تیم که می گویند صفر درصد از قرارداد این فصل خود را گرفته اند پس از بازی پخش شد.

داوری بازی سایپا و استقلال اهواز بررسی شد و مرادی در این باره گفت: وقتی بازی بدون گل بود مدافع سایپا در محوطه جریمه بازیکن استقلال اهواز را هل داد و یک پنالتی باید برای این تیم اعلام می شد که نشد. گل سایپا روی ضربه ایستگاهی صحیح به ثمر رسید و کمک داور به درستی آفسایدی اعلام نکرد. در صحنه اخراج سجاد مشکل پور داور سخت گیری کرد و برای تکلی که او زد یک کارت زرد کافی بود. پنالتی استقلال اهواز روی غلامی به درستی اعلام شد و دروازه بان پایش را زد و با توجه به اینکه مدافعان در صحنه حضور داشتند کارت زرد کافی بود.

 از ۹۰ تا ۹۰ شامل حواشی یک هفته گذشته فوتبال کشور بخش بعدی بود که روی آنتن رفت.

خلاصه و حواشی مسابقه پرسپولیس و گسترش با برتری سرخپوشان به عنوان بازی بعدی در جدول پخش قرار گرفت.

داوری بازی پرسپولیس و گسترش فولاد بررسی شد و مرادی در این خصوص گفت: روی گل اول پرسپولیس خطایی از سوی نورمحمدی روی درویشی انجام نشد و گل صحیح بود. سرنگونی داریوش شجاعیان درمحوطه جریمه پرسپولیس هم خطا و پنالتی نبود و دو بازیکن با یکدیگر برخورد معمولی داشتند.

یک اتفاق خوب در این بازی توسط بازیکن پرسپولیس افتاد و اینکه داور روی محمد انصاری مدافع سرخپوشان خطا اعلام کرد و قصد جریمه کردن بازیکن حریف را داشت اما انصاری خودش اعلام کرد برخوردی با او نشده تا داور از جریمه بازیکن گسترش فولاد صرف نظر کند که می تواند مورد تقدیر قرار بگیرد.

پرسپولیس در لیگ برتر در ۲۲ بازی متوالی گلزنی کرده و صاحب دومین رکورد گلزنی متوالی شده و در صورتی که ۴ بازی متوالی دیگر گل بزند با رکورد استقلال اهواز برابری می کند.

هر آنچه در برنامه نود گذشت / شب آرام و برفی نود

 بررسی عملکرد لژیونرهای فوتبال کشور در هفته گذشته قسمت بعدی نود این هفته بود.

مسابقه استقلال خوزستان برابر پدیده با صدرنشینی حیرت آور شاگردان ویسی در لیگ برتر بازی بعدی بود.

و در نهایت بازی تیم های ذوب آهن و سیاه جامگان به عنوان آخرین مسابقه هفته چهاردهم در جدول پخش قرار گرفت.

داوری آخرین مسابقه مورد بررسی قرار گرفت و کارشناس نود درباره آن گفت: گل ذوب آهن در شرایط خطا به ثمر رسید و مسعود حسن زاده قبل از ضربه از پشت مدافع سیاه جامگان را هل داده بود.

روزنامه های ورزشی سه شنبه از روی سایت برنامه مرور شد.

گل ها و نتایج هفته هجدهم لیگ دسته اول باشگاه های کشور پخش شد.

و حواشی هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتسال به عنوان آخرین بخش این هفته برنامه نود روی آنتن رفت.

با پخش آخرین نتایج نظرسنجی برنامه این هفته نود ساعت ۱:۴۰ بامداد به پایان رسیدو در پایان با شرکت یک میلیون و ۵۳۴ هزار نفر مهدی مهدوی کیا با ۷۷ درصد آرا عنوان بهترین هافبک راست پس از انقلاب را به دست آورد و پس از او محمد نوازی با ۱۱ درصد، مجید نامجومطلق با ۸ و مرتضی کرمانی مقدم با ۳،۶ درصد آرا دوم تا چهارم شدند.

هر آنچه در برنامه نود گذشت / شب آرام و برفی نود


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :