سرمربی تراکتورسازی، حریف فردای تیمش را خطرناک دانست.

به گزارش تبریزمن، امیر قلعه نویی، سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در نشست خبری پیش از بازی فردای تیمش مقابل برق نوین شیراز گفت: همه می دانیم که جام حذفی، جام شگفتی هاست و هر اتفاقی ممکن است در آن رخ بدهد. ما نسبت به تیم خودمان و تیم حریف شناخت کاملی داریم.

وی با خطرناک دانستن تیم حریف گفت: برق نوین شیراز یک تیم خطرناک است و ما از این تیم و کادر فنی اش شناخت خوبی داریم. سرمربی این تیم آقای وحید رضایی، زمانی شاگرد من بود و جزو بازیکنان خوش فکر و دونده بود که سبک مربیگری اش نیز دقیقا همان گونه می باشد.

سرمربی تراکتورسازی با اشاره به اهمیت بالای جام حذفی تاکید کرد: ما از ابتدا برای جام حذفی به اندازه لیگ اهمیت قائل بودیم و از همان مرحله اول با تمامی نفرات مان در بازی های جام حذفی حضور یافتیم. در این دیدار نیز با تمامی بازیکنان مان حضور خواهیم یافت.

قلعه نویی با اشاره به مصدومیت چند بازیکن خود تصریح کرد: ما در آستانه این بازی چند بازیکن مصدوم داریم که امیدوارم حداقل یکی دو تای آنها به بازی فردا برسند. ضمن اینکه باید همین جا از کادر پزشکی  که تعامل بسیار خوبی با بازیکنان و کادر فنی تیم مان داشته و زحمات بسیار زیادی را از ابتدای فصل تا کنون کشیده اند.

وی با اشاره به تعطیلات پرتعداد و طولانی لیگ یادآور شد: دغدغه اصلی ما در حال حاضر تعطیلات می باشد و امیدواریم که با یک بازی خوب از سد حریف مان گذشته و خود را آماده لیگ برتر در آغاز دوباره بازی ها کنیم.

سرمربی تراکتورسازی درباره آخرین وضعیت سروش رفیعی گفت: احساسس می‌کنم قضیه سروش خیلی لوث شده است. هنوز پنج بازی تا پایان نیم فصل اول باقی مانده و امیدوارم رسانه‌ها در این چند بازی دیگر به این موضوع نپردازند تا بازیکن تمرکزش را از دست ندهد. در مجموعه سیاست باشگاه و خود من حفظ این بازیکن است و امیدواریم بتوانیم او را نگه داریم و اگر بخواهد برود برایش مراسم بدرقه می‌گیریم.

سرمربی تراکتورسازی در مورد بازی سوریه و ایران گفت: بازی ایران و سوریه بازی نبود بلکه گِل بازی بود و با این کار فوتبال آسیا تحقیر شد. من زمانی که بازی را تماشا می کردم احساسم این بود که دو تیم در قرون وسطی بازی می کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :