به گزارش تبریزمن، همزمان با روزهای نهایی تائید صلاحیت ها جنب و جوش خاصی در استان دیده میشود و تلاش برخی ها برای گرفتن تائید صلاحیت در کنار تلاش برخی دیگر برای افزایش رد صلاحیت ها به موضوعات روز تبدیل شده است.

درحالیکه در دور اول تائید صلاحیت ها در اقدامی جالب برخی افراد که گمانه زنی هایی در مورد رد صلاحیتشان به گوش میرسد تائید صلاحیت شدند، همه منتظر نظر شورای نگهبان برای اعلام تائید صلاحیت های نهایی هستند تا گمانه زنی ها در مورد حضور و عدم حضور بسیاری از افراد مطرح در انتخابات تمام شود.

در این میان آنچه به واضح دیده میشود تلاش برخی رسانه های تندرو بومی در راستای افزایش ردصلاحیت های اصلاح طلبان است بطوریکه این رسانه ها به راحتی با به میان آوردن اسامی برخی نفرات سخن از احتمال جدی رد صلاحیت این افراد میدهد گویی آدم باورش میشود که این دوستان در شورای نگهبان هم عضویت دارند و به نمایندگی از شورای نگهبان مصمم به رد صلاحیت کاندیدا ها هستند.

طبق شنیده ها رسانه های تندرو استان در جدیدترین اقدام سعی کرده اند با جو سازی علیه بانوان کاندیدا سعی در مایوس کردن این افراد و تلاش در راستای انصراف بانوان نمایند تا بتوانند فضا را برای نفرات مورد نظر خود آماده کنند.

گفته میشود برخی از بانوان کاندیدا در حوزه انتخاباتی تبریز از تیترهای مبهم برخی رسانه های تندرو به شدت ناراضی هستند و برچسب زدن این رسانه ها به بانوان تبریزی در باب فتنه ۸۸ را کاری سیاسی و هدف دار میدانند تا با موضوعی به نام فتنه بتوانند مسئولین را ترغیب به رد صلاحیت بانوان تبریزی کنند، اینها درحالیست که رسانه های مذبور با وجود تیترهای فتنه ای خود در متن اخبار متنشر شده شان هیچ اشاره ای به دلایل فعال بودن بانوان تبریزی در فتنه نمیکنند.

این روزها همچنین اخبار زیادی از تصمیم جدی دانشگاه آزادی ها برای کسب بیشتر کرسی های شهرستان ها در انتخابات به گوش میرسد و گویا دانشگاه ازادی ها اینبار تصمیم گرفته اند با توجه به نفوذفوق العاده شعب این دانشگاه در شهرستان های استان تاثیرگذاری خود در  شهرستان ها را نشان داده و با معرفی چهره های مطرح و خوش نام از شهرستان ها این بار بجای یک نماینده، چندین نماینده را راهی بهارستان کنند.

جدیدترین شنیده ها از محفل های شبانه شهرستانی های مقیم در تبریز میدهد، اساتید دانشگاهی که همگی در پی تلاش برای انتخاب دوستان خود از شهرهای بزرگی استان هستند تا علاوه بر حوزه انتخاباتی تبریز در دگیر حوزه های استان نیز نماینده ای داشته باشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :