به گزارش تبریزمن، میر معصوم سهرابی، مدیرعامل با سابقه سازمان ورزش شهرداری تبریز، در گفتگو با تبریزمن در خصوص انتخاب شدن به عنوان مدیرعامل باشگاه ماشین سازی طی حکمی از طرف شهردار تبریز گفت: روز ۱۷ مرداد آخرین جلسه شورای سازمان ورزش و جوانان در خصوص مسائل حاشیه ای بوجود آمده خارج از باشگاه و ادغام دو تیم شهرداری و ماشین سازی به دستور شهردار کلانشهر تبریز که رئیس شورای این سازمان می باشند تشکیل شد.

به منظور حفظ هویت ماشین سازی و شهرداری، دو تیم را ادغام نکردیم/ به منظور دوری از حواشی اقدامات لازم به سازمان ورزش سپرده شد

وی ادامه داد:  نکته ای که مهم است، اینکه در مقطع فعلی منافع شخصی و سیاسی به هیچ عنوان مطرح نیست و هدف شهرداری خدمت و توسعه ورزش تبریز و استان به خصوص در رشته پرطرفدار فوتبال می باشد. در جلسه ای که برگزار شد، دو راهکار پیش رو  مورد بررسی قرار گرفت،اولین راهکار این بود که اگر یک تیم داشته باشیم با نام ماشین شهرداری و یا ماشین سازی شهرداری با ادغام این دو، یک تیم در مسابقات حضور داشته باشد ولی از آنجایی که دو تیم ماشین سازی و شهرداری را در اختیار داشتیم، به منظور حفظ هویت دو تیم مقرر شد تیم ماشین سازی در دسته یک و شهرداری در دسته دو حضور داشت.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری افزود: در این جلسه مقرر شد با توجه به اینکه مسئولیت به عهده سازمان ورزش بود و تیم ماشین سازی زیر مجموعه ای از این سازمان خواهد بود، برای قانون مند شدن کارها، اتحاد رویه، هماهنگی ها و جمع کردن حواشی پیرامون تیم، مسئولیت این تیم به عهده سازمان ورزش شهرداری تبریز واگذار شود.

کادر اجرایی فعلی باشگاه ماشین سازی حفظ شده و تغییرات اساسی نخواهیم داشت/ هدف صعود ماشین به لیگ و شهرداری به دسته یک است

وی بیان کرد: باتوجه به اینکه به عنوان یکی از کارمندان مجموعه بزرگ شهرداری تبریز در سازمان ورزش حضور داشته و هرگونه تصمیمی را که در شورای سازمان اتخاذ گردد باید اجرا نمایم قبول مسئولیت کرده و علاوه بر سازمان ورزش به عنوان مدیرعامل ماشین سازی تمام سعی و تلاش خود را خواهم کرد. امیدوارم با کمک کلیه عوامل بتوانیم مواردی که برای موفقیت یک تیم اعم از هوادار، عوامل سخت افزاری، کادر فنی، بازیکن نیاز است، بتوانیم تیم فوتبال ماشین سازی را به لیگ برتر رسانده و باعث صعود شهرداری از دسته دو به دسته یک شویم.

سهرابی در خصوص سرپرست تیم ماشین سازی اظهار داشت: تمامی قرارداد ها در فدراسیون و هیئت فوتبال ثبت شده است و همچنین بنده طبق عادت به هر مجموعه ای که بروم با کادر حاضر کار را ادامه می دهم، مگر اینکه طرف مقابل قصد همکاری نداشته باشد و به خواسته خود از مجموعه و یا تیم جدا شود. سرپرست فعلی ماشین سازی نیز آقای علوی می باشد که من شناخت کافی از این پیشکسوت را دارم. وی یکی از بازیکنان قدیمی ماشین سازی بوده و زحمات زیادی برای این تیم کشیده است. از لحاظ اخلاقی و تجربه نیز مورد تأیید بوده و مناسب باشگاه می باشد. البته نه آقای علوی بلکه دیگر اعضای تیم و کادر اجرایی باشگاه با قدرت به کار خود ادامه خواهند داد و هدف آنها این باشد که گوشه ای از کار را گرفته و به تیم کمک کنند و قطعا من به عنوان مدیرعامل با آغوش باز از آنان استقبال خواهم کرد. مطمئن باشند نهایت استفاده را از افراد خواهیم داشت تا به اصلی ترین هدف گذاری خود و پیش برد این تیم برسیم.

کادرفنی بسیار خوبی در اختیار ماشین سازی است/ اقدامات لازم برای حضور قدرتمند در اولین بازی انجام شده است

وی در خصوص نادر دست نشان سرمربی این تیم توضیح داد: با توجه به اینکه کادر تیم، قرارداد های خودرا منعقد کرده اند، به همه آنها و به خصوص آقای اکبرزاده مدیرعامل سابق این تیم که زحمات زیادی کشیده اند تا این تیم مهیای حضور در دسته یک باشد احترام می گذاریم و از زحمات آنها تشکر می کنیم که برای انجام کارهای این تیم وقت گذاشته اند. خوشبختانه کادر فنی بسیار خوبی در اختیار ماشین سازی می باشد، آقای دست نشان به عنوان یکی از سرمربیان با تجربه و خوب کشور می باشند. امیدواریم بتوانیم درکنار کادر فنی، بازیکنان، عوامل اجرایی باشگاه و هواداران یک تیم کامل باشیم. اینجا هدف مهم است و به هیچ عنوان بحث شخص نخواهد بود، هدفی که داریم صعود ماشین سازی به لیگ برتر می باشد.

سهرابی در خصوص بازی ۲۶ مرداد تیم ماشین سازی با تیم هرمزگان و مشکلات پیرامون این تیم تصریح کرد: امروز اولین روزی بود که سرپرست تیم به دفتر باشگاه آمد و درخواست های خود را مبنی بر بدهی های باشگاه، مبالغ مورد نیاز برای سفر تیم به هرمزگان، حق شرکت بازیکنان و مبالغ واریزی کادر فنی و بازیکنان که کارهای اداری همه آنها انجام شده و صبح روز شنبه اقدامات لازم صورت خواهد گرفت و امیدواریم هیچ گونه مشکلی نخواهد بود.

از اختلافات، حواشی و دشمنی ها دوری کنیم/ شورا و شهرداری نقش مهمی در تغییرات مثبت ماشین سازی داشته اند

وی در خصوص حمایت هواداران تیم ماشین سازی و شهرداری گفت: در این راه، اهداف شخصی باید کنار گذاشته شود، هدف موفقیت یک تشکیلات و موفقیت یک تیم می باشد که به همین خاطر به یک هماهنگی و کار دسته جمعی نیاز است. تیم اول کادر فنی و بازیکنان بوده و تیم دوم عوامل اجرایی، کارکنان باشگاه و سازمان می باشد که با یکپارچگی، حضور هواداران و حمایت اصحاب رسانه دست به دست یکدیگر خواهیم داد تا انشالله این تیم را به جایگاه واقعی خود برسانیم. شهرداری در ورزش دنبال موفقیت و خوشحالی شهروندان می باشد.  تنها خواهشی که دارم از اختلاف ها دشمنی ها و حواشی دوری کنیم چرا که تفرقه موجب از هم پاشیدن و عدم رسیدن به هدف خواهد شد. از تمام هواداران شهرداری و ماشین سازی درخواست می کنم در بازی های ماشین سازی هواداران شهرداری حضور پرشور داشته باشند و هواداران ماشین سازی نیز در بازی های شهرداری از این تیم حمایت کنند. ماشین سازی زیر نظر شهرداری می باشد و حضور هواداران شهرداری در بازی های این تیم همبستگی را افزایش خواهد داد.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز خاطر نشان شد: در کنار هواداران، کادر فنی و بازیکنان، کادر مدیریت باشگاه و دیگر مسئولین با پشتیبانی تیم، فراهم کردن امکانات مورد نیاز تلاش خواهیم کرد تا دو تیم ماشین سازی و شهرداری تبریز به دور از حاشیه بتوانیم موفقیت را کسب کنیم.

وی در خاتمه صحبت های خود با تشکر از مسئولین استانی تأکید کرد: جا دارد از اعضاء محترم شورای اسلامی کلانشهر تبریز، شهردار محترم تبریز، اعضاء محترم هیئت مدیره، کادر مدیریت قبلی ماشین سازی تشکر و قدردانی داشته باشم که توانستند در این مدت کمی که بود جمع بندی خوبی داشته باشند و بتوانند مسائل حاشیه ای را جمع کنند و از ورزش استان حمایت کردند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :