به گزارش تبریزمن، به دنبال تقاضای یکی دو بازیکن برای صدور رضایتنامه از یک سو و عدم تمایل باشگاه و کادرفنی جدید برای ادامه همکاری با برخی دیگر از بازیکنان از سوی دیگر ، باشگاه مس به زودی لیست بازیکنان مازاد و خروجی خود را نهایی و اعلام خواهد کرد.

خاطرنشان می شود باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون از جمله باشگاه های لیگ برتری خواهد بود که تعداد بازیکنان خروجی آن محدود و کم است.

مهندس نجفی که در رختکن مس در آغاز تمرینات پیش فصل تیم در جمع بازیکنان و کادرفنی سخن می گفت با اعلام این که فصل قبل به عنوان سومی راضی و قانع نبودیم از بازیکنان و مربیانش خواست از همان نخستین بازی فصل با تفکر قهرمانی و تصاحب جام وارد مسابقات شوند و جاه طلب ترین تیم لیگ باشند.

وی در ادامه افزود: مدیریت باشگاه و مدیران بالادستی شرکت ملی صنایع مس ایران تمامی امکانات لازم برای موفقیت تیم را فراهم و تدارک دیده اند و ما همه جانبه از تیم فوتسال مس حمایت خواهیم کرد.

نجفی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جذب و ورود بازیکنان جدید به ترکیب مس سونگون در فصل پیش رو خاطرنشان کرد: همه شما بازیکنان شاخص و شناخته شده فوتسال کشور هستید و همدیگر را به خوبی می شناسید و مطمئنم با اتحاد ، دوستی و همدلی ، دست به دست هم با قدرت برای تحقق اهداف خودتان و پر کردن تنها عنوان خالی در کلکسیون افتخاراتتان که همانا قهرمانی در لیگ برار فوتسال ایران است تلاش خواهید کرد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون در عین حال از بازیکنان و کادرفنی تیمش خواست در لیگ برتر امسال بدون توجه و ورود به مسایل حاشیه ای ، در زمین بازی نتیجه دلخواه خود و باشگاه را کسب کنند و برای سربلندی فوتسال آذربایجان سنگ تمام بگذارند.

علی رضا صمیمی ، مهران عالیقدر و میثم برمشوری سه بازیکن جدید مس که دو روز قبل قرارداد رسمی خود با مس را در هیات فوتبال استان به ثبت رساندند عصر دیروز در تمرین تیمشان حاضر و به بازیکنان و کادرفنی مس معرفی شدند.

گفتنی است این سه بازیکن خوب پس از تمرین روز گذشته مس به شهرهای خود بازگشتند تا پس از انجام امورات شخصی از روز شنبه به تمرینات مس بازگردند.

حسین شیخ الاسلامی در حاشیه آغاز تمرینات آماده سازی تیم فوتسال مس در جمع مدیران ، مربیان و بازیکنان این تیم با تأکید بر لزوم توجه به انسجام و آمادگی بالای تیمی و دستیابی به هماهنگی های لازم تیمی پیش از آغاز رقابت های فصل جدید لیگ برتر فوتسال افزود: امسال کارمان سخت تر از فصل پیش خواهد بود چراکه هدف گذاری باشگاه کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر است و باید تلاش همه عوامل تیم مضاعف تر از قبل روی این هدف متمرکز شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عملکرد موفق و مثبت تیم در فصل گذشته خاطرنشان کرد: شما فصل قبل با عملکرد غیرتمندانه خود ثابت کردید که لیاقت قهرمان شدن را دارید و با همت و همدلی و اتحاد مثال زدنی تا روزهای پایانی لیگ مدعی بودید و در نهایت بدشانسی به مقام شایسته سومی رسیدید با این حال امسال باید تلاش مضاعف تری برای رسیدن به بالاترین مقام لیگ که همانان قهرمانی است بکنید.

مدیر تیم فوتسال مس سونگون در خاتمه گفت: همه عوامل مدیریتی و اداری باشگاه و تیم های پشتیبانی در حمایت از شما کوتاهی نخواهند کرد تا بدون دغدغه به هدفی که دارید برسید و مطمئن باشید که قهرمانی امسال دور از دسترس نخواهد بود.

این تیم که طی ماه های گذشته و در فضایی آرام و به دور از هیاهو و جنجال مذاکرات جدی خود را با بازیکنان و مربیان مورد نظر آغاز و نسبت به جذب آنان اقدام نموده بود ، از دیروز به طور رسمی تمرینات آماده سازی و بدنی خود را زیرنظر کادرفنی قبلی آغاز کردند.

لاله های نارنجی بعدازظهر امروز نیز در سالن شهید پورشریفی تبریز زیرنظر ناصر رنجبر و فرخ شهرآراء تمرینات خود را ادامه خواهند داد.

گفتنی است علی رضا صمیمی ، مهران عالیقدر و میثم برمشوری به همراه فرخ شهرآراء مربی جدید تیم فوتسال مس سونگون عصر دیروز پس از معارفه رسمی به بازیکنان و کادرفنی ، در نختین تمرین لاله ها حضور داشتند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :