به گزارش تبریزمن، امیر حسین صادقی بازیکن تیم استقلال تهران که گفته می شود در راه تبریز است، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیتش گفت: جدایی ام از استقلال هنوز قطعی نبوده چرا که هنوز جلسه ای در خصوص تسویه حساب و جدایی من با مسئولین باشگاه برگزار نشده است.

وی ادامه داد: بعد از پایان لیگ، با توجه به برنامه ای که داشتم، به صورت انفرادی بدنسازی و تمرین می کنم تا برای فصل جدید بدن آماده داشته باشم و بتوانم برای تیمی که در آن بازی می کنم عملکرد مثبتی داشته باشم.

صادقی در خصوص تراکتوری شدنش اظهار داشت: از اینکه در خصوص حضور من در تراکتورسازی در رسانه ها صحبت می شود خیلی خوشحال هستم. یکسال پر از خاطرات خوب در تبریز سپری کرده ام. مردم تبریز و آذربایجان همیشه حامی ما بودند و در تمام بازی ها تیم محبوب خود را تنها نمی گذاشتند و قطعا اگر از استقلال جدا شوم گزینه اولم تراکتورسازی خواهد بود.

وی در خصوص تیم تراکتورسازی برای فصل جدید بیان کرد: رفتن ادینهو از این تیم مشکل ساز خواهد بود. اگر مسئولین تراکتور بتوانند یک مهاجم خوب و تراز اول بیاورند قطعا با حضور سربازان سال گذشته که نتوانسته بودند بازی کنند و بازیکنان جدیدی که به خدمت گرفته است می تواند همانند سال گذشته حرفی برای گفتن داشته باشد.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می شود در تبریز حضور دارد تا مذاکراتش را با سرخ پوشان آذربایجان نهایی کند گفت: تهران هستم و تازه از تمرین برگشته ام. اجازه بدهید در خصوص مذاکرات صحبتی نداشته باشم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :