مسمومیت غذایی مشکوک که روز شنبه در تبریز اتفاق افتاد تاکنون موجب جان باختن دو نفر از اعضای خانواده دکتر صلحی پزشک جوان این شهر شده است.

تبریزمن، سرویس اجتماعی؛ در ادامه به آخرین خبرها و اظهارات مسئولان مربوطه در خصوص این اتفاق تلخ اشاره می کنیم.

درگذشت خانواده پزشک تبریزی، مساله امنیتی نیست

شبستری خیابانی، معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی دقایقی قبل در خصوص این اتفاق گفت: مساله فوت این افراد، به هیچ عنوان مساله‌ای امنیتی نیست.

وی ادامه داد: این موضوع از طریق مراجع ذیصلاح در حال پیگیری است و پس از اقدامات صورت گرفته، اطلاع رسانی‌های لازم به مردم توسط مسئولان مربوطه انجام خواهد شد. (منبع: ایسنا)

هنوز علت مرگ مشخص نیست

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی در رابطه با آخرین وضعیت پرونده فوت ۲ عضو خانواده پزشک تبریزی، گفت: هنوز علت مرگ آن‌ها مشخص نیست و پرونده در دست بررسی است.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری در ارتباط با انتشار خبری مبنی بر مسمومیت خانواده پزشک تبریزی اظهار کرد: این پزشک مدعی شده که فردی چند غذای نذری در اختیار آن‌ها قرار داده و اعضای خانواده‎اش با مصرف این غذا مسمومیت پیدا کرده و راهی بیمارستان شده‌اند.

وی ادامه داد: متاسفانه همسر و مادربزرگ این پزشک فوت شده‌اند؛ اما هنوز علت مرگ آن‌ها مشخص نیست و پرونده در دست بررسی است.

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی در پایان با بیان اینکه صحت و سقم این ادعا هنوز به اثبات نرسیده است، گفت: با توجه به اینکه پرونده در مرحله تحقیقات است هرگونه اظهارنظر در این رابطه عاری از واقعیت است. (منبع: میزان)

رسانه‌ها از گمانی‌زنی درباره مرگ خانواده پزشک تبریزی خودداری کنند

معاون کل وزارت بهداشت با حضور در بیمارستانی که پدر، مادر و برادر پزشک تبریزی بستری هستند از آنان عیادت کرد.

حریرچی از همه به ویژه رسانه‌ها خواست از هرگونه گمانی‌زنی و قضاوت‌های شتابزده درباره مرگ خانواده پزشک تبریزی خودداری کنند.

در پی مسمومیت غذایی خانواده علیرضا صلحی، همسر و مادربزرگ وی جان خود را از دست دادند و پدر و مادر وی بستری هستند. (منبع:ایرنا)

مراسم تشییع جنازه همسر پزشک جوان تبریزی برگزار شد

مراسم تشییع جنازه همسر پزشک جوان تبریزی نیز امروز صبح با استقبال پرتعداد مردم در وادی رحمت تبریز برگزار شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :