روز گذشته مصاحبه ای جنجالی و حاوی مطالب کذب از سوی بختیار رحمانی بازیکن سابق تراکتورسازی و جدید استقلال تهران در برخی روزنامه ها چاپ شد که مطالبی دروغ علیه هواداران تراکتورسازی عنوان شده بود و همین موضوع احساسات هواداران پرشور تراکتورسازی را برانگیخت.

تبریزمن، سرویس ورزشی: بختیار رحمانی در این مصاحبه اظهار داشته بود که مردم تبریز و آذربایجان علیه او، کردستان و علیه همه در ورزشگاه شعار سر می دادند.

photo_2016-06-22_11-10-05

این مصاحبه واکنش های بسیاری از سمت هواداران تراکتورسازی به دنبال داشت، بختیار رحمانی هم بعداز این واکنش ها دوباره دست به قلم شد و اینبار در صفحه شخصی خود در اینستاگرام مطالبی را منتشر کرد و ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز را “گودالی وحشتناک” خواند!!

photo_2016-06-22_11-07-38

این بازیکن جدید استقلال در اینستاگرام خود نوشت: “خدارو شکر. دوستانه عزیز ترک زبان عزیزان ناراحت نباشید.من هیچ موقع بی احترامی به کسی نکردم و نخواهم کرد. واقعا همه مردم در تبریز به بنده لطف داشتن. ولی یادتون نره اون همه فحاشی که به من و خانوادم شد در ورزشگاه واقعا فقط می خواستند خیلی چیزارو سر من خالی کنند. و هیچ موقع آدم نباید از حق خودش بگذره و من هیچ موقع اون آدمارو نخواهم بخشید. اون موقع از همه چیز بدتر این بود که اون موقع نمیتونستم حرف بزنم. واقعا زجر کشیدم ولی حالا میتونم و فکر میکنم. هیچی هم نگفتم در مقابل اون همه نا مهربانی های که بهم شد. به خودم افتخار میکنم که از اون گودال وحشت ناک خودم رو با سربلندی بیرون کشیدم.”

سینا عشوری مدافع تیم تراکتورسازی و هم بازی سابق بختیار رحمانی نسبت به صحبت های اخیر رحمانی واکنش نشان داده است که در ادامه مشاهده وی را با ایسنا مشاهده می فرمائید:

سینا عشوری در خصوص صحبت‌های اخیر بختیار رحمانی درباره جو تبریز اظهار کرد: بختیار رحمانی بازیکن قابل احترامی است و از لحاظ فنی هم یکی از بازیکنان خوب ایران است، ولی این به هیچ وجه کار درستی نیست که وقتی بازیکنی از یک تیم جدا شود، در مورد تیم قبلی خود چنین صحبت‌هایی را مطرح کند و امیدوارم دیگر چنین صحبت‌هایی از سوی او مطرح نشود.

وی افزود: حرف‌های بختیار خیلی‌ها را ناراحت کرد که خود من هم یکی از آن‌ها بودم و از او بسیار گلایه دارم که این‌چنین در مورد تیم قبلی خود و هوادارانش صحبت می‌کند.

عشوری بیان کرد: درمدت حضور بختیار در تراکتورسازی، برخی حاشیه‌ها و مشکلاتی بین او و هواداران به وجود آمده بود که با گذشت زمان این مشکلات حل شد و هواداران تراکتورسازی او را بخشیدند و مثل دیگر بازیکنان تراکتورسازی او را دوست داشتند و تمام حواشی گذشته را فراموش کرده بودند.

وی خاطرنشان کرد: بختیار رحمانی زحمات زیادی برای تراکتورسازی کشید و هواداران نیز از او حمایت کردند تا به‌روزهای خوب خودش برگردد که امیدوارم هواداران بافرهنگ تراکتورسازی به این مصاحبه دامن نزنند و حواشی را از تیم دور کنند و من به‌شخصه از همه هواداران به دلیل مصاحبه رحمانی عذرخواهی می‌کنم.

وی در  مورد پست‌های اینستاگرام رحمانی گفت: همه می‌دانند که رحمانی یک استقلالی است و این موضوع مشکل خاصی ندارد، ولی حرف زدن در مورد تیم گذشته خود و مطرح کردن صحبت‌هایی که برای هواداران تراکتورسازی ناخوشایند باشد، اصلاً درست نیست.

وی در مورد وضعیت تیم نیز اظهار کرد: امسال با اضافه شدن بازیکنان بزرگ تیم خیلی خوبی داریم و با حضور امیر قلعه‌نویی در کنار این بازیکنان بزرگ، می‌توانیم موفقیت‌های زیادی به دست آوریم؛ زیرا بازیکنان بزرگ باید مربی بزرگ داشته باشند که با حضور قلعه نویی به نظر من بدون مشکل به هدف های خود برسیم.

عشوری در پایان گفت: از همه هواداران به خاطر لطف و محبتی که در چند مدت اخیر نسبت به من داشتند، تشکر می‌کنم و امیدوارم با کمک به تیم تراکتورسازی برای این تیم مفید واقع شوم و هواداران از من راضی باشند.

و از سوی دیگر سعید آقایی دیگر مدافع و همبازی سابق بختیار رحمانی در صفحه شخصی خود با این عنوان”ائل بیلیر کی سن منیمسن، یوردوم،یووام،مسکنیمسن، آنام،دوغما یریمسن آذربایجان!آذربایجان! ” نسبت به صحبتهای بختیار رحمانی واکنش نشان داده و از طرفداران تیم فوتبال تراکتورسازی حمایت کرده است.

photo_2016-06-22_17-08-11


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :