عبدالله‌ ویسی بعد از تساوی یک بر یک تیمش مقابل تراکتورسازی در هفته بیستم لیگ برتر گفت: امروز یک بازی خوب و گردن کلفتی از سوی دو تیم دیدیم.بازی خیلی حساس بود. از تراکتورسازی آنالیز خوبی داشتیم و تمام راه‌های حمله‌ای حریف را خنثی کردیم وقتی توپ نداشتیم عالی بازی کردیم. یک اتفاق ساده باعث شد پنالتی معمولی بدهیم. وقتی بازیکن ما هند کرد به حریف پنالتی دادیم و متاثر شدیم ۳ امتیاز از دست رفت. خوشحالیم که هواداران حساسیت تیم‌های اهوازی را درک کردند و در پائین و بالای جدول برای تیم شهرشان به ورزشگاه می‌آیند و تیم شهرشان را تشویق می‌کنند.

وی افزود: ما برای این بازی آنالیز خوبی از تراکتورسازی داشتیم و توانستیم این تیم را تا حدود زیادی کنترل کرده و بازی خوبی انجام دهیم. ابتدای بازی هم به یک گل رسیدیم، اما روی یک اتفاق که حساس هم نبود، باعث شد یک پنالتی معمولی به حریف بدهیم. یک پنالتی کاملاً معمولی که بازیکن ما خطایی هم انجام نداد و فقط هند کرد.

وی  در پاسخ به این سوال که قلعه‌نویی اعلام کرده استقلال خوزستان فقط یک موقعیت داشت، تصریح کرد: نظر قلعه‌نویی برای ما قابل احترام است من هم گفتم وقتی توپ نداشتیم خوب بودیم و وقتی هم توپ داشتیم در ضد حملات خوب کار می‌کردیم که البته ضربات ما در چارچوب نبود. وقتی بازی یک بر یک می‌شود و هر دو گل روی پنالتی بوده معلوم است که شرایط مسابقه چطور بوده است. هر دو تیم گردن کلفت بازی کردند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان خاطر نشان کرد: از اینکه نتوانستیم به پیروزی برسیم، متاسفیم، اما خوشحالیم که هواداران‌مان چه زمانی که استقلال خوزستان پایین جدول بود و چه الان که بالای جدول است، شرایط را درک کرده‌ و تشویق‌مان کردند. ناراحتیم که نتوانستیم آنها را خوشحال به خانه‌های‌شان بفرستیم. امیدوارم در دیدارهای آینده بتوانیم جبران کنیم.

ویسی در خصوص اینکه چرا علی‌اصغر عاشوری تعویض شد، گفت: تا زمانی که توپ را در اختیار نداشتیم، فوق‌العاده عمل می‌کردیم، اما وقتی توپ در اختیارمان بود ضدحمله‌های خوبی می‌زدیم، با این وجود ضربات‌مان در چارچوب نبود. وقتی تیم حریف از روی نقطه پنالتی گل می‌زند نشان‌دهنده عملکرد خوب ماست.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد اینکه بعد از بیرون آمدن آشوری همه چیز برای آبی‌پوشان تغییر کرد و تیم تحت فشار قرار گرفت، گفت: در مورد تعویض آشوری تصمیم تاکتیکی بود. این بازیکن توان بدنی اش پائین آمد. بازی مستقیم تراکتورسازی هر تیمی را تحت فشار می‌گذارد. قبل از بیرون آمدن این بازیکن هم تحت فشار بودیم. انرژی این بازیکن تمام شد و ما مجبور شدیم او را تعویض کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :