به گزارش تبریزمن، یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی یک بر صفر ذوب‌آهن مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: بابت غیبت در کنفرانس روز گذشته عذرخواهی می‌کنم. بازی حساسیت زیادی داشت و به همین دلیل موقعیت زیادی روی دروازه‌ها خلق نشد. مالکیت توپ در نیمه اول بیشتر دست گسترش فولاد بود و ما به خوبی دفاع کردیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم بازیکنان ما حفظ توپ بهتری داشتند و توانستیم خود را به حریف دیکته کنیم. از تک موقعیت خود هم به خوبی استفاده کردیم. در مورد گل دوم هم کمک داور می‌توانست صحیح اعلام کند. تیم گسترش خیلی خوب بازی کرد همان طور که انتظار آن را داشتیم. این شکست جیزی از ارزش‌های گسترش کم نمی‌کند.

سرمربی ذوب‌آهن تاکید کرد: از بازیکنان تیمم تشکر می‌کنم که پس از بازی سخت در اهواز توانستند به خوبی ظاهر شوند. با تجربه خوب برخی بازیکنان چون مهدی رجب‌زاده توانستیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم و به جمع ۸ تیم صعود کنیم.

وی با اشاره به کیفیت نه چندان بالای این دیدار خاطرنشان کرد: بازی‌هایی که در جام‌حذفی برگزار می‌شود حساس هستند و به همین دلیل نیز تیم‌ها با احتیاط بازی می‌کنند.

سرمربی ذوب آهن در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه هر دو تیم بازی بی‌کیفیتی را به نمایش گذاشتند تاکید کرد: منظور شما از بازی بی‌کیفیت چیست؟ آیا رساندن توپ به مقابل دروازه نشان دهنده بازی باکیفیت است؟ به شخصه ضربه ایستگاهی را موقعیت گل نمی‌دانم. ما در این بازی به خوبی وظایف دفاعی را انجام دادیم و همین نشان دهنده کیفیت خوب تیم ماست. دفاع کردن در مقابل بازیکنانی مانند ابراهیمی و شجاعیان سخت است. همین بازیکنان می‌توانستند در بازی با استقلال ۵ یا ۶ گل به ثمر برسانند. کیفیت بازی بد نبود و کمبود موقعیت گل هم به خاطر حساسیت این مسابقه‌ها است.

سرمربی ذوب آهن با اشاره به عملکرد بهتر شاگردانش در نیمه دوم اضافه کرد: در این نیمه حفظ توپ بهتری داشتیم و توانستیم بازی را در زمین حریف به گردش دربیاوریم. از تک موقعیتی که برای تیم‌مان ایجاد شده بود نهایت استفاده را کردیم. البته اعتقاد دارم داور می‌توانست گل دوم ما را هم قبول کند در مجموع از عملکرد شاگردانم رضایت دارم و از گسترشی‌ها هم به واسطه بازی خوب‌شان تشکر می‌کنم. این تیم جنگنده و جوان بود و با این شکست چیزی از ارزش‌های آن‌ها کم نمی‌شود.

گل‌محمدی در ادامه درباره فاصله کم بازی‌ها گفت: این محدودیت‌ها به خاطر برنامه‌های تیم ملی به وجود آمده است. به نظرم اگر اردوهای تیم ملی در مدت زمان کمتری برگزار شود و تعامل بهتری را با یکدیگر برقرار کنیم بخش بالایی از مشکلات حل خواهد شد.

گل‌محمدی در مورد اینکه مظاهری گلر این تیم ستاره بازی بود تاکید کرد: گسترش فولاد تیم خوبی بود و توانست در این دیدار هم بازی خوبی انجام دهد اما بی دقتی مهاجمان کمالوند در ضربات پایانی باعث شد تا از تک گلمان استفاده کنیم. هفته قبل هم بازی سختی مقابل استقلال اهواز داشتیم و روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم تا بتوانیم بازیکنانمان را به این بازی برسانیم.

وی در مورد عملکرد مهاجمان گسترش تصریح کرد: حریف ما در این دیدار یک موقعیت خطرناک داشت که آن هم ضربه سری بود که مظاهری به خوبی دفع کرد. در مجموع از بازیکنان تیمم راضی هستم که توانستند با بازی منطقی به مرحله بعدی صعود کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :