مهدی کریمیان گفت: تمام تلاشم را برای گذراندن دوران سربازی ام در تراکتور انجام دادم اما از بالا گفته اند که کریمیان نباید در تبریز بازی کند.

به گزارش تبریزمن، مهدی کریمیان، بازیکن سابق و موثر سرخپوشان آذربایجان که پس از قهرمانی در جام حذفی با تراکتور، راهی استقلال شد هم اکنون در تیم فجرسپاسی شیراز دوران سربازی خود را سپری می کند و شب گذشته همراه با این تیم برای رویارویی با تیم ماشین سازی تبریز وارد تبریز شدند.

وی در گفتگو با تبریزمن در خصوص حضور دوباره اش در تبریز اظهار کرد: از داخل هواپیما تبریز را که دیدم بغض کردم. خاطرات زیاد و بسیار خوبی را با تراکتورسازی دارم و قهرمانی ای را که بدست آوردیم هیچوقت فراموش نمی کنم.

IMG_4079

کریمیان در پاسخ به این سوال که دلیل جدایی اش از تراکتورسازی را چه بود، گفت: پس از قهرمانی با تراکتور مشکلات زیادی را برایم ایجاد کردند و از باشگاه هم هیچ تماسی با من گرفته نشد. تا اینکه بالاخره پس از ۵۰ روز انتظار تصمیم خود را گرفتم و راهی استقلال شدم.

بازیکن سابق و محبوب سرخپوشان ادامه داد: هم اکنون به دلیل گذران خدمت سربازی در تیم فجر سپاسی حضور دارم، علاقه داشتم تا در تراکتورسازی خدمت خود را پشت سر بگذارم و ۲ سال به صورت رایگان برای مردم آذربایجان بازی کنم اما به من اطلاع دادند که از بالا گفته اند کریمیان نباید در تبریز بازی کند!

کریمیان در خاتمه تاکید کرد: هم اکنون در فجر شرایط بسیار خوبی داریم و در تیم شهر خودم توپ می زنم و در صدر جدول قرار گرفته ایم، امیدوارم با این تیم به زودی راهی مسابقات لیگ برتر شویم.

به زودی مصاحبه تکمیلی و شفاف مهدی کریمیان با تبریزمن منتشر خواهد شد که حاوی نکات خاص و جالبی در خصوص مسائل پشت پرده تیم می باشد.

IMG_4049


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :