سایت رسمی باشگاه گسترش فولاد تبریز که فصل‌های گذشته، یکی از بهترین سایت‌های ایران محسوب می‌شد، چند وقتی است که غیر فعال شده است.

به گزارش تبریزمن به نقل از ایسنا، باشگاه گسترش فولاد تبریز از سالی که وارد رقابت‌های لیگ برتر شد، با طراحی سایتی زیبا و شکیل، خود را در قامت یکی از باشگاه‌های حرفه‌ای نشان داد و بخش‌های مختلف اخبار، ویدیو و تصاویر سایت این باشگاه، تحسین همگان را در پی داشت.

اما چند ماهی است که این سایت که کارهای زیادی نیز روی آن انجام گرفته بود، متوقف شده و خبری روی آن قرار نمی گیرد، تا جایی که در رده بندی یکی از پایگاه‌های ورزشی، در جایگاه بدترین سایت‌های رسمی باشگاه‌های لیگ برتر ایران قرار گرفت که این موضوع، حواشی زیادی نیز در پی داشت.

“روزبه بهروزی” که مسئول و طراح این سایت بود و پس از انتشار این مطلب از سمت خود برکنار شد و در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در این خصوص اظهار کرد: متاسفانه باشگاه گسترش‌فولاد از کارهای رسانه‌ای، حمایت خوبی ندارد و با توجه به امکاناتی که این باشگاه دارد، می‌توانستیم بهترین سایت را در بین باشگاه‌های لیگ برتری داشته باشیم.

وی افزود: در این باشگاه، کار ۱۰ نفر را از من می‌خواستند و من علاوه بر طراحی و پشتیبانی سایت، کار تهیه خبر را نیز انجام می‌دادم که در آن مقطع، از تمرینات تیم‌های پایه نیز عکس و خبر تهیه می‌کردم. اما به من اعلام کردند که یک نفر دیگر را برای تهیه خبر در نظر گرفته‌اند و کار من فقط زدن خبر روی سایت است.

وی خاطرنشان کرد: اما ۱۰ روز قبل و پس از انتشار مطلبی در سایت ورزش سه که سایت ما را به عنوان یکی از سایت‌های غیر به‌روز عنوان کرده بود، باشگاه من را توبیخ و سپس اخراج کرد. این در حالی است که دیگر وظیفه من تهیه خبر نبود و فردی را نیز که برای تهیه خبر منصوب کرده بودند، اخبار به روزی تولید نمی‌کرد.

بهروزی افزود: به هرحال، مدیرعامل باشگاه صلاح دانسته که نیازی به من نیست و انگار می‌خواهند سایت جدیدی را از نو طراحی و راه‌اندازی کنند.

“کریم جمالی” یکی از کارکنان روابط عمومی باشگاه نیز در این خصوص بیان کرد: گسترش فولاد تبریز، در فکر طراحی سایت جدیدی است که به زودی راه‌اندازی خواهد شد که با طراحی سایت جدید، کار اطلاع‌رسانی کلاً به روابط عمومی باشگاه سپرده می‌شود.

وی در خصوص اخراج مسئول قبلی سایت رسمی، بیان کرد: فرد قبلی، پروژه‌ای در دست داشت که نمی‌توانست تمام وقت در اختیار سایت باشگاه باشد و به همین دلیل قصد داریم سایت جدید را راه اندازی کنیم.

جمالی در پایان گفت: فعلاً تا راه اندازی سایت جدیدمان، تصمیم گرفته ایم اخبار را از طریق روابط عمومی به خبرنگاران ارسال کنیم و پس از اتمام کار این سایت، همه اخبارمان را به‌روز از طریق سایت رسمی منتشر خواهیم کرد.

“علی اکبرزاده” مدیر روابط عمومی گسترشی‌ها نیز در خصوص کنار گذاشته شدن مسئول قبلی سایت اظهار کرد: آقای بهروزی مایل به همکاری با ما نبودند و قصد داریم سایت جدید را با امکانات نرم‌افزاری بهتری به‌روز رسانی کنیم.

با این حال، توپ را به زمین هم انداختن، دردی را دوا نمی‌کند و به نظر می‌رسد باید باشگاه گسترش فولاد تبریز که همواره یکی از پیشروهای امر حرفه‌ای‌گری در ایران تلقی می‌شود، باید بسیار زودتر از این‌ها در فکر سایت رسمی خود می‌بود. چرا که هواداران فوتبال آذربایجان، می‌خواهند منبع معتبری برای پیگیری اخبار تیم شهرشان را داشته باشند.

گزارش از: فرشید رئوفی

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :