به گزارش تبریزمن، دو تیم ماشین سازی تبریز و خیبر خرم آباد از عصر امروز از سری رقابت های هفته دوم لیگ دسته یک فوتبال کشور به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی پرگل ۳ بر ۳ خاتمه یافت. در ادامه نگاهی داریم به حواشی این دیدار:

– حراست حاضر در استادیوم تختی تبریز برخورد مناسبی با اصحاب رسانه که با تعداد بالایی برای پوشش خبری این دیدار حضور یافته بودند، نداشت. همچنین حراست اجازه ورود ماشین های برخی از خبرنگاران و کارمندان باشگاه شهرداری به پارکینگ ورزشگاه را نمیداد، در حالیکه با توجه به موقعیت استادیوم تختی در شهر، باید اجازه حضور وسایط نقلیه کادر روابط عمومی باشگاه و خبرنگاران در پارکینگ داده شود.

– از دیگر نکات منفی مربوط به حراست ورزشگاه، کنترل افراد حاضر در جایگاه VIP توسط این مجموعه بود. در حالی که این دیدار به میزبانی شهرداری تبریز برگزار میشد و هر فردی به تشخیص میزبان، می توانست در این جایگاه حضور داشته باشد و حق میزبان بود که از میهمانان خود در جایگاه ویژه پذیرایی کند و نیازی نبود که کادر حراست و روابط عمومی ورزشگاه با اشغال صندلی های جایگاه ویژه از این مکان بازی را تماشا کنند.

– استادیوم تختی تبریز پس از روزها و هفته ها شاهد روز پرشوری بود. امروز نیمی از استادیوم مملو از تماشاگر و هواداران قدیمی ماشین سازی بودند که به یاد گذشته ها در باغشمال حضور یافته بودند.

DSC_0126

– حضور یک تماشاگر خانم بهمراه همسرش بر روی سکوها در استادیوم، اوج کار حراست استادیوم بود. حراستی که باید بیش از هر چیز به سکوها توجه داشته باشد، از حضور این تماشاگر غافل مانده بود و به وضعیت پارکینگ خالی استادیوم رسیدگی می کرد.درحالیکه حود یک ربع این خانم و همسرش به راحتی با حضور در سکوهای پشت دروازه تیم میزبان نظاره گر بازی بودند.

– سکوی میهمانان در این دیدار به دلایل کاملا پیش پا افتاده و نا مانوسی خالی بوده و اجازه حضور افراد در این جایگاه داده نشد. دلیل این امر حضور ناظر بازی و داور چهارم در مقابل این جایگاه بود که در صورت حضور میهمانان و افراد باعث حواس پرتی این افراد می شد!

– گفتنیست به سردار جعفری و سعید حاجی زاده از اعضای شورای شهر تبریز، افشین دبیری مالک باشگاه دبیری و فرزین دبیری قائم مقام باشگاه دبیری تبریز، دکتر کوشافر و ایوب جعفری از اعضای هیئت مدیره سازمان ورزش شهرداری، دکتر علیرضا رحیمی مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز،ستوده نژاد مدیر اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز، میر معصوم سهرابی مدیرعامل سازمان شهرداری تبریز و اکبرزاده قائم مقام فوتبال این سازمان به عنوان میهمانان ویژه نظاره گر این بازی بودند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :