به گزارش تبریزمن، عبدالله ویسی پنجشنبه در نشست خبری قبل بازی با تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: از دیدگاه من همه بازی ها شش امتیازی است زیرا دیدار های باقی مانده سخت و دشوار است و کسب امتیاز برای تیم ها ساده نخواهد بود.

وی به بازی با تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز اشاره کرد و گفت: چون در خانه بازی می کنیم و نیز قصد داریم جایگاه خود را در جدول حفظ نماییم همه تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا سه امتیاز این مسابقه را از آن خود کنیم.

ویسی به نتایج خوب تیم استقلال خوزستان اشاره کردو اظهار داشت: توقع مردم از تیم ما بالا رفته به همین منظور ما باید کاری کنیم تا بتوانیم خواسته آنان را که پیروزی در برابر حریفان است برآورده کنیم.

وی به نبود مهدی زبیدی به علت پاره کردن رباط صلیبی اشاره کرد و گفت: ما یک جای خالی داریم و چنانچه میسر شود یک مهاجم جذب خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در ادامه اظهار کرد: از تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز شناخت کافی داریم به همین منظور همه سعی خود را خواهیم کرد تا نقاط قوت آن را خنثی و از نقاط ضعف آن برای رسیدن به گل استفاده کنیم.

ویسی در پاسخ به درباره جذب آرش افشین گفت: آرش بازیکن بسیار خوبی است. اگر او بتواند به تیم کمک کند ما خواهان او می باشیم. نمیدانم خدمتش تمام شده یا خیر اما اگر شرایط مهیا شد با وی مذاکره خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان تیم‌تان به این خودباوری که می‌توانند به قهرمانی برسند، رسیده‌اند؟ عنوان کرد: بازیکنانم به این خودباوری رسیده‌اند و این را قبول کرده‌اند و پذیرفته‌اند. به هر حال تیم ما ۱۹ هفته است که جزو دو تیم بالای جدول است و باید بگویم حس قهرمانی در بازیکنانم به وجود آمده است و ان‌شاءالله با این روند، در آینده یک جایگاه بسیار مناسب برای فوتبال خوزستان به دست آوریم.

ویسی گفت: برای بازی فردا (جمعه) میثم دورقی و روح الله سیف اللهی رابه علت محرومیت در اختیار نداریم.

بازی تیم های فوتبال استقلال خوزستان و تراکتورسازی تبریز از هفته بیستم لیگ برتر باشگاههای ایران از ساعت ۱۵فردا (جمعه) در ورزشگاه غدیر اهواز شروع خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :