به گزارش تبریزمن، دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی در حالی با پیروزی میهمان به پایان رسید که هواداران تیم تراکتورسازی در طول این دیدار هیچ گاه از تشویق تیم خود دست نکشیدند.

تشویق بی امان طرفداران تراکتورسازی از ابتدای بازی تا پایان ۹۰ دقیقه ادامه داشت و به رغم کمتر بودن تعداد آنها نسبت به هواداران ذوب آهن در اصفهان اما صدای تشویق آنها هیچ گاه قطع نشد.

قبل از آغاز این دیدار از رحمان رضایی مربی تیم فوتبال تراکتورسازی به دلیل زحماتی که در دوران بازیگری اش برای تیم ذوب آهن اصفهان و تیم ملی فوتبال کشیده بود، تجلیل شد.

بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ هوادار در ورزشگاه فولادشهر اصفهان از نزدیک این بازی را تماشا کردند. حدود ۵۰۰ نفر از هواداران نیز از جمله هواداران تیم تراکتورسازی بودند که با پوشیدن پیراهن های این تیم به شدت تیم مورد علاقه خود را تشویق می کردند.

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی قبل از آغاز این دیدار به سمت نیمکت تیم تراکتورسازی تبریز رفت و با امیر قلعه نویی و سایر اعضای کادر فنی این تیم دست داد و خوش و بش کرد.

اشتباه سازمان لیگ در محروم اعلام کردن نام احمد کام دار بازیکن تیم ذوب آهن بود که این مساله با حاشیه هایی روبه رو شد و مشخص شد که سایت سازمان لیگ به اشتباه نام این بازیکن را محروم اعلام کرده بود اما گویا این اشتباه با تماس با مسئولین و سرپرستان ۲ تیم اصلاح شده بود.

در دقیقه ۴۴ درگیری لفظی محمدزاده بازیکن شماره ۳۳ ذوب آهن با فرزاد حاتمی بازیکن شماره ۲۴ تراکتورسازی با دخالت داور خاتمه یافت.

وقتی داور این دیدار برای تیم ذوب آهن اصفهان در دقیقه ۵۸ ضربه پنالتی اعلام کرد، اعتراض کادر فنی و امیر قلعه نویی را بدنبال داشت.

بعد از به ثمر رساندن گل مهدی رجب زاده از روی نقطه پنالتی، یکی از طرفداران تیم تراکتورسازی حالش وخیم شد و به بیمارستان انتقال یافت. پیگیری های خبرنگار ایرنا حاکی از آن بود که وی به دلیل فشار عصبی ناشی از عقب افتادن تیمش، دچار تشنج شده و بلافاصله به بیمارستان انتقال یافت.

در دقیقه ۸۶ خالد شفیعی بازیکن تیم تراکتورسازی بعد از به ثمر رساندن گل دوم و پیروزی بخش این تیم پیراهن خود را از تن به درآورد و به سمت نیمکت تراکتورسازی رفته و امیر قلعه نویی را در آغوش کشید.

دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ برتر در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد و در نهایت تیم تراکتورسازی موفق شد با نتیجه ۲ بر یک از سد تیم میزبان عبور کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :