به گزارش تبریزمن،”حبیب شیری آذر” عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز، در نشست خبری با اصحاب رسانه، در پاسخ به سوال خبرنگار تبریزمن، مبنی بر اینکه با تصمیم شهردارو شواری اسلامی کلانشهر تبریز تیم فوتبال ماشین سازی، ریشه دار ترین تیم فوتبال شمالغرب کشور سال آینده در مسابقات دسته یک فوتبال کشور حضور خواهد داشت گفت: معتقد هستم، هر جایی که مربوط به امور جوانان، نشاط و تندرستی جوانان می باشد، شورای اسلامی و شهردار محترم ورود پیدا می کند.

وی ادامه داد: متأسفانه تبریز همچنان مورد بی مهری قرار گرفته است. در دوران گذشته فدراسیون و دولت به تمام شهر ها تیم لیگ برتری و اعتبار داده است ولی سال ها شاهد پایمال شدن حق تیم های تبریز و آذربایجان هستیم. در چند سال اخیر در حق تیم های تراکتورسازی، گسترش فولاد، ماشین سازی و شهرداری اجحاف شده است. اینجا شورا و شهردار بر خود وظیفه می بینند که به این موضوع وارد شوند و از تیم هایی که مورد ظلم قرار گرفته اند حمایت کنند.

شیری آذر گفت: یک تفکر غیر منطقی غالب مانع از پیشرفت تیم های تبریزی شد. ماشین سازی سقوط نکرد بلکه با جفا و ظلم به لیگ های پایین تر فرستادند. به نظر من هر جایی که جوانانی از تبریز و آذربایجان تیمی تشکیل دهند فرق نمی کند در چه رشته ای باشد، من به عنوان نماینده مردم تبریز آماده هستم با تمام توان دفاع کنم. امسال برای ماشین سازی هزینه نخواهیم کرد بلکه سرمایه گذاری می کنیم. اگر در حوزه سلامت جوانان هزینه نکنیم در مقابل هزینه های اضافی تسلیم خواهیم شد.

وی گفت: از این تصمیم شهردار حمایت می کنم چرا که حضور ریشه دار ترین تیم شمالغرب کشور در لیگ های بالاتر موجب نشاط جوانان و هواداران این تیم خواهد بود و قطعا با حضور ماشین سازی در لیگ های بالاتر قطب فوتبال در شمالغرب کشور پرشور تر خواهد بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :