به گزارش تبریزمن، برنامه این هفته موج فوتبال از ساعت ۲۳:۴۵ روز یکشنبه با اجرای میلاد وطن پرست روی آنتن شبکه سهند رفت تا به بررسی فوتبال استان در روزهای اخیر بپردازد.

بخاطر نیکمت نشینی در تراکتور و نیاز رسول خطیبی به گسترش فولاد پیوستم

سید محسن حسینی بازیکن اسبق تراکتور و مدافع این روزهای گسترش فولاد تبریز میهمان اول این برنامه بود که در مورد جدایی اش از سرخ پوشان آذربایجان گفت: بخاطر نیمکت نشینی در زمان جلالی با پیشنهاد حاج رسول به گسترش پیوستم تا مانع از سقوط این تیم شویم.بعد هم با پیشنهاد خوب استقلال قرار بود به این تیم بروم ولی مشکلاتی بوجود امد که امکان پیوستنم به این تیم منتفی شد و به لیگ یک رفتم.با حضور فراز کمالوند به گسترش آمدم تا در شهر عاشقان وتبال کارم را ادامه دهم.

000.ts_000443873

وی ادامه داد: در شش فصلی که در تراکتور بودم هیچ وقت چنین شرایطی را درک نکردیم و همیشه در کورس قهرمانی و موفقیت بودیم و این شرایط در گسترش واقعا سخت است برای بازی کردن، استرسی که از افتادن و باختن وجود دارد کارایی بازیکن را کاهش میدهد.

مدافع آبی پوشان تبریز گفت: امروز کمالوند بازی استاد و شاگرد را برد و این سه امتیاز میتواند مقدمه ای برای بردهای بعدی باشد تا بتوانیم مثل ملوان چند بازی پشت سر هم ببریم.هر بازی حکم فینال دارد برایمان و تا انجایی که بتوانیم تمام تلاشمان را میکنیم تا بیشترین امتیازات ممکن را کسب کنیم.

 

دربی امسال تبریز، دربی برادر کشی خواهد بود/زنوزی مایه افتخار ورزش آذربایجان است

وی همچنین افزود: دربی تبریز امسال میتواند با سالهای قبل فرق داشته باشد چون تراکتور برای قهرمانی و ما هم برای بقا تلاش میکنیم و این مسابقه میتواند دربی برادر کشی باشد.حسنی در مورد قراردادش با این تیم نیز گفت: قراردادم یک فصل و نیم است و انشاله با بقا تیم در لیگ ما هم در گسترش کارمان را ادامه میدهیم

حسینی در خاتمه گفت: حاج رضا زنوزی با سرمایه گذاری در فوتبال آنهم با این وضع اقتصادی کشور واقعا ریسک بالایی میکند و بنظرم باید همه ورزش دوستان و مسئولین استان قدردان این همت باشند.

برای استفاده از بازیکنان سرباز کسی جوابی به ما نداد/ در تبریز همه هدایتی هستند و نیاز به خرید بلیط ها نیست

عباسی مدیر عامل تراکتور مهمان تلفنی برنامه بود که در مورد موضوع بازیکنان سرباز گفت: پیرو فعالیت تیم فولاد و صدور مجوز از سوی نظام وظیفه برای استفاده این تیم از بازیکنان سربازش در لیگ قهرمانان آسیا، یک هفته قبل از بازی با الاهلی نامه نگاریهایی از سوی استاندار و مسئولین استانی انجام گرفت ولی متاسفانه هیچ نتیجه ای نگرفتیم.ما ۵ بازیکن محروم و مصدوم داشتیم و اگر برای حضور سربازان موافقت میشد میتوانستم نتیجه ی بهتری در مقابل تیم عربستانی بگیریم. از سوی استاندار پیگیر شدیم که چرا به فولاد مجوز میدهند ولی به ما نمیدهند و روز اخر مارا بدون جواب گذاشتند و هرچه پیگیر شدیم هیچ کسی حتی پاسخ منفی هم به ما نداد و واقعا علتش را نمیدانیم.

000.ts_000846713

مدیرعامل غیر بومی تراکتورسازان در ادامه افزود: چون در خصوص فولاد از سوی استانداری خوزستان اقدام شده بود خواهش داریم استانداری استان ما هم باز پیگیر باشند.ما نمیدانیم چه کسی باید به ما جواب بدهد تا تکلیفمان را بدانیم و الکی امیدوار نشویم.بچه ها امروز هم واقعا زحمت کشیدند ولی همه میدانند که مصدومیت ها بخاطر فشار بازی ها زیاد شده، بچه ها امروز در رختکن از ناراحتی گریه میکردند در ضمن سپاهان روی کاغذ دو سه برابر ما مهره دارد و عجیب نبود که مقابل این تیم ببازیم.امیدوارم امسال با کسب جام قهرمانی بتوانیم مردم را خوشحال کنیم.

عباسی در مورد خرید بلیط های پرسپولیس از سوی هدایتی و تکرار این کار در تبریز نیز گفت: در تبریز همه هدایتی هستند و از مردم تشکر میکنیم بخاطر حمایت هایشان ولی از دوستان میخواهم که در خصوص نمونه بودن هواداران تراکتورسازی سنگ تمام گذاشته و همانند هواداران پرسپولیس با حضور پر شور در ورزشگاه در بازی با نسف قارشی حماسه ای بیافریند تا تیم موفقیت هایش را ادامه دهد.

 

ورزشگاه آزادی فقط با بلیط رایگان پر میشود!

در ادامه برنامه وطن پرست در صحبت هایی جالب گفت: بالاخره فهمیدیم ورزشگاه آزادی تنها زمانی پر میشود که بازی ها رایگان باشد وگرنه مثل هواداران تراکتورسازی کسی در تهران با خرید بلیط و تحمل مشکلات بیشمار حاضر نمیشود به ورزشگاه بیاید.

000.ts_000194313

بخش بعدی موج فوتبال هم تصاویر منتخبی از بازی گسترش فولاد و ملوان بندر انزلی بود که با برتری شیرین آبی پوشان تبریزی و افزایش امیدهایش برای بقا در لیگ برتر همراه بود.

000.ts_001288353

 

تعویض های تونی اشتباه بود / تراکتور باخت های مشابهی دارد

سجاد حسین زاده یکی از کارشناس فوتبال استان نیز با حضور در استدیو موج فوتبال در مورد بازیهای امروز نمایندگان استان در لیگ برتر گفت: تراکتور در دو بازی اخیر به یک شیوه می بازد، چه در آسیا و چه در لیگ، امروز هم تونی در تعویض ها عملکرد خوبی نداشت و به هیچ وجه تصمیمات خوبی در این مورد نتوانست بگیرد.گسترش فولاد هم توانست با ارائه بازی شاداب و با اشرافیت کامل برنده از زمین خارج شود.

000.ts_001728153

 

بیشتر هواداران امیدوار به صعود تراکتور در آسیا هستند

سوال پیامکی این هفته موج فوتبال هم مربوط بود به تراکتور  و احتمال موفقیتش در صعود از گروه خود در لیگ قهرمانان آسیا که بیش از ۷۰%  جواب ها احتمال از صعود این تیم میداد.

 000.ts_003835833

 

هنوز هم دلیل کنار گذاشته شدنم از تراکتور را نمیدانم

مصطفی اکرامی بازیکن گسترش فولاد یکی دیگر از میهمانان حاضر در استدیو برنامه بود که در مورد وضعیت فعلی گسترش ها گفت: به لطف خدا این بار توانستیم برعکس چند بازی اخیر سه امتیاز را هم بگیریم و بتوانیم بازیهای خوب چند هفته گذشته را به نتیجه برسانیم.خوشبختانه توانستیم با توجه به آشنایی با تفکرات کمالوند روند رو به رشدی با حضور تراکتوریهای سابق در گسترش داشته باشیم.میتوانیم در چند هفته آتی با کسب امتیازات کامل جایگاه واقعی گسترش را در لیگ نشان دهیم.

000.ts_002476273

وی در مورد دلیل جدایی اش از تراکتور اینگونه گفت که واقعا دلیل این جدایی را نمیدانم و درحالیکه که همیشه در آن فصل در تیم فیکس بودم ولی من را نخواستند و من هم بالاجبار به ذوب آهن پیوستم ولی بعدا دوباره به تبریز امدم و با حضور در گسترش توانستم در فوتبال این شهر بمانم.

 

علی کریمی با حضور در تراکتور و فوتبال آذربایجان دوباره احیا شد

 طی صحبت هایی در مورد وضعیت و عاقبت بازیکنانی که تراکتور را ترک کرده اند اینچنین گفته شد:خروجی های تراکتور هر وقت به تیم های دیگر شهرها رفته اند مهو شده اند و نتوانسته اند روند خوبشان را ادامه دهند ولی هر بازیکنی که به تبریز امده توانسته به مهره تاثیر گذاری تبدیل شود که بهترین نمونه این موضوع علی کریمی بود که بعد از جدایی از پرسپولیس در تبریز دوباره احیا شد و این روزها هم اندو تیموریان توانسته با حضور در تبریز و تراکتور دوباره به روزهای اوجش برگردد که شاید نقش هواداران در این موضوع بسیار چشمگیر باشد.

 

000.ts_002023033

حواشی دیدار تراکتور و الاهلی عربستان از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اسیا بخش بعدی برنامه موج فوتبال این هفته بود.تصاویری جالب از تلاش کادر تصویربداری و پخش برنامه که با زحمات فراوان سعی در پوشش خوب این برنامه داشتند و هوادارانی که همیشه حامیان اصلی تراکتور بودند.

قهرمان اسبق کشتی استان و مشکلی به نام بیماری ام اس !

در بخشی از برنامه میلاد وطن پرست در مورد کسالت آقای مهدی پور قهرمان اسبق کشتی استان و از ورزشکاران پیشکسوت ورزش آذربایجان یاد کرد و بخش هایی از تصاویر حضور اعضای هیات کشتی در منزل این ورزشکار پرافتخار استان پخش شد.وی این روزها از بیماری ام اس رنج میبرد.کشتی گیری که در دهه شصت عضو تیم استان بوده و سالها با تیم تبریز و آذربایجان در مسابقات کشوری حضور داشته است.

000.ts_003446473

بنی نصرت از پیشکسوتان کشتی استان نیز در گلایه ای از مسئولین ورزش استان خواست تا به دیدار پیشکسوتان رفته و از زحمات این ورزشکاران تقدیر کنند و فقط در زمان قهرمانی در کنار ورزشکاران نباشند و در روزهای ناخوشی ورزشکاران را تنها نگذارند.

 

پنالتی ملوان مقابل گسترش اشتباه گرفته شد

رحیم رحیمی مقدم کارشناس داوری استان نیز در ارتباط تلفنی در مورد صحنه های پنالتی دیدارهای تراکتور و گسترش فولاد صحبت نمود. وی در مورد صحنه بوجود آمده در دیدار گسترش گفت که هیچ خطای عمدی از سوی بازیکن گسترش اتفاق نیافتاده و پنالتی به هیچ وجه درست نبوده ولی در مورد خطای داخل محوطه جریمه تراکتور بخاطر کیفیت تصاویر نظر قطعی نداده اما بر اساس تصویر موجود تمارض بازیکن زرد پوش را بیشتر میدانست و طبق تصاویر موجود امکان پنالتی را کم قلمداد نمود.

000.ts_002622833


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :