به گزارش تبریزمن، برنامه این هفته موج فوتبال با اجرای میلاد وطن پرست از ساعت ۲۳:۴۵ روی آنتن شبکه استانی سهند رفت تا آخرین تحولات فوتبال آذربایجان در رسانه ملی مورد نقد و بررسی قرار گیرد.

تونی اولین میهمان برنامه این هفته

تونی اولیویرا سرمربی تراکتورسازان با حضور در استدیو موج فوتبال به عنوان میهمان در برنامه دیشب حضور یافت.وی ابتدا در صحبت هایش در مورد وضعیت تراکتور قبل از حضورش در این تیم سخن گفت و از تلاشش برای موفقیت تیم گفت.سرمربی سرخ پوشان بازیکنان را ارکان اصلی در نتیجه گیری دانست که با حمایت هواداران و همراهی کادر فنی میتوانند تیم را به قهرمانی برسانند.

وی در مورد بازی با سپاهان هم گفت: فوتبال است و نمیشود همیشه برنده شد.همه دیدند که چه اتفاقی در بازی با سپاهان افتاد و تصمیم اشتباه داور چقدر در نتیجه بازی تاثیر گذار بود.تصمیمات داوران میتواند این روزها صدر جدول را تغییر دهد.در بازی بعدی سپاهان مقابل پرسپولیس هم دوباره تصمیم ها به نفع سپاهان شد و کورس قهرمانی داغ تر از قبل شد.

خط دفاع تراکتور جزو چهار دفاع ضعیف لیگ است

تونی در مورد خط دفاعی تیم هم گفت: نباید فقط به مشکل خط دفاعی نگاه کنیم بلکه باید به کل بخش ها نگاه داشته باشیم.بنظرم تراکتور چه قبل از من و چه بعد از من در حمله خوب بوده ولی خوب در دفاع جزو چهار تیم ضعیف لیگ است که البته این روزها سازماندهی تیم کمی بهتر شده است.

تونی از انجام ۴۴ جلسه تمرین از زمان حضورش در تبریز با تراکتوری ها خبر داد و برخی مشکلات به نوع بسته شدن تیم ربط دارد و برای حل کردنشان نیاز به زمان است.

سرمربی تراکتوری ها همچنین گفت: در فوتبال همیشه نتیجه مهم است .متاسفانه با محدودیت بازیکن و مهره مواجه هستیم و تیم هم از لحاظ فیزیکی و حتی روحی آماده نبود و تیمی که میخواستم را در دست نداشتم ولی این پیروزی را مقابل سایپا با دلمان بدست آوردیم.در نیمه با بازیکنان صحبت کردم و گفتم اعتماد به نفستان را ازدست ندهید و تام تلاشتان را کنید.هواداران هم تا اخرین لحظه بهترین حمایت ها را از ما داشتند.دوست دارم در تمام چهار بازی باقیمانده ورزشگاه را پر از هوادار ببینیم و فقطدر بازی اخر به ورزشگاه نیایند.

وی در پاسخ به سوال مجری برنامه در مورد احتمال حضورش در فصل آینده در کنار سرخ پوشان گفت: الان زود است در این مورد صحبت کنیم.فعلا شش بازی در کنار تراکتورسازی هستم و جواب این سوال را بعد از اتمام این شش مسابقه میتوان داد.

 

بازی تراکتور سایپا یکی از خاطره انگیزترین بازی های امسال

وطن پرست بازی تراکتور و سایپا را یکی از خاطره انگیزترین بازی های فصل نامید که در حالیکه نفت بازی را باخته بود با برتری لحظات آخر سرخ پوشان هواداران طعم شیرین صدرنشینی دوباره چشیدند.

 

جشن قهرمانی یکصد هزار نفری در بازی آخر لیگ

اگر تکلیف قهرمان لیگ به بازی آخر بکشد هواداران در تبریز کاری میکنند کارستان و به راحتی میتوان با حمایت و حضور صد هزار هوادار عاشق جشن قهرمانی گرفت.سرمربی تراکتورسازان در مورد بازی تراکتور و نسف قارشی نیز گفت: این بازی هم همانند بقیه بازی ها هست، باید تمام تلاشمان را برای کسب سه سامتیاز انجام دهیم ولی باید بدانیم که ازبک ها هم برای برد امده اند و واقعا کار سختی در پیش داریم.البته ما قدرتی به نام هواداران داریم که میتواند عامل برتری مقابل نسف قارشی باشد.

پخش قسمت هایی از دیدار تراکتور و سایپا در تبریز بخش بعدی برنامه بود، مصافی که با برتری میزبانسرخ پوش صدر دوباره به تبریزی ها رسید.

 

نمیدانیم فرق فولاد و تراکتور چیست؟ / مسئولین باید پاسخگوی مشکل بازیکنان سرباز تراکتور باشند

شهریاری مدیر رسانه ای باشگاه تراکتورسازی در گفتگوی تلفنی با موج فوتبال در مورد وضعیت بازیکنان سرباز برای بازی با نسف قارشی گفت:وی در مورد اینکه چرا فولاد توانست از بازیکنان سرباز استفاده کند ولی تراکتور نه اینچنین گفت که باید مسئولین امر جوابگوی این موضوع باشند و باشگاه فقط میتوانست پیگیر باشد.هیچ جوابی از نظام وظیفه نگرفتیم و کسی دلیل تفاوت تراکتور و فولاد را نگفت.حتی آقای تاج و نمایندگان هم پیگیر شدند ولی کسی جوابگو نبود.

شهریاری در پاسخ به سوال مجری برنامه در مورد اینکه مگر امکانش هست که این همه نامه نوشته شود و هیچ جوابی هم نباشد گفت: شاید جوابی محرمانه به برخی مسئولین داده شده و ما در جریان نیستیم.کاش صدا و سیما هم پیگیر میشد یا با دکتر جبارزاده استاندار محترم هم تماس بگیرید.

وی در مورد شروع زمان بلیط فروشی هم گفت: با توجه به شروع بازی از ساعت ۱۸ زمان شروع بلیط فروشی هم از ساعت ۱۲ ظهر خواهد بود که دارندگانکارت های هواداری میتوانند از ۲۰% تخفیف استفاده کنند.وی در مورد محروم های این بازی هم گفت که فرشاد احمدزاده تنها محروم دیدار با نسف قارشی است.

بخش بعدی موج فوتبال با پخش تصاویر برگزیده از بازی گسترش فولاد و پدیده ادامه یافت، دیداری که به میزبانی مشهدی ها برگزار شد.

 

دو هفته گیج پنالتی مشکوک بودیم/در هفته های پایانی داوری ها خطرناک شده اند

کمالوند سرمربی گسترش فولاد میهمان تلفنی موج فوتبال بود که در مورد بازی با پدیده گفت:کاش کارشناسان داوری به ما بگویند که پنالتی بازی با پدیده را چطور ارزیابی میکنند.پدیده و تراکتور در جدول به هم چسبیده حرکت میکنند که با قضاوت های نامناسب به تیم ها صدمه میزند.در بازی تراکتور وسپاهان هم این اتفاق افتاد.این روزها داوری مهم تر از خود بازی ها هستند و تاثیر بیشتر در وضعیت جدول دارند.در مورد توپ جمع کن ها هم باید بگویم که از دقیقه ۶۰ بازی افراد لباس شخصی با حضور در پشت دروازه ما مشکلات متعددی به وجود آوردند و باعث اخراج بازیکن ما شدند.

کمالوند از تمام هواداران و جامعه ورزش استان خواست تا روز جمعه با حضور در ورزشگاه آبی پوشان آذربایجان را تنها نگذارند و هواداران تراکتور هم در استادیوم بنیان دیزل حضور داشته باشند.باشگاه هم سعی میکند بازی را رایگان اعلام کند تا شاهد تثبیت حضور گسترش در لیگ برتر باشیم.

 

اخراج بازیکن گسترش درست بود/ داور میتوانست پنالتی نگیرد

پیروزرام کارشناس داوری برنامه در مورد صحنه مشکوک دیدار گسترش و پدیده گفت:پنالتی دقیقه ۶ بازی فقط بخاطر قارگرفتن دست بازیکن درپشت کمر مهاجم میتواند گرفته شود وگرنه هیچ خطای خاصی اتفاق نیافتاده است.

فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی مهمان بعدی برنامه موج فوتبال این هفته بود که از تلاش نیروهای نظامی و انتظامی برای برقراری نظم و امنیت همزمان با بازیهای فوتبال صحبت نمود.

 

شهرداری و ماشین سازی فرقی ندارند / با در نظرگرفتن هواداران پرشمار میتوان ماشین سازی را دسته یکی دانست

در بخش انتهایی برنامه هم اکبرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز در ارتباط تلفنی در مورد  وضعیت این باشگاه در فصل آینده گفت: با توجه به حمایت خوب شهرداری و اعضای شورا در سالجاری و مالکیت شهرداری بر ماشین سازی، هیچ فرقی نمیکند که فصل آینده چه تیمی در دسته یک بازی کند ولی با توجه به هواداران بیشمار ماشین سازی میتوان حضور ماشین سازی بجای شهرداری در لیگ دسته یک را به فال نیک گرفت.

وی ادامه داد: هواداران خاموش ماشین را هم با حضور موفق در دسته یک میتوان دوبار بیدار کرد و مثل سالهای نه چندان دور شاهد موج هواداران بیشمار سبزقبایان آذربایجان در دربی سنتی آذربایجان میان تراکتور و ماشین بود.

در خاتمه یادی از پیشکسوت تازه درگذشته فوتبال اذربایجان شد که سابقه بازی در تیم های ملی و استقلال را داشت.

نتیجه بازی تیم های تراکتورسازی و نسف قارشی سوال پیامکی برنامه بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :