سرمربی تیم هنرهای رزمی شهرداری تبریزگفت : تیم ما در رقابت‌های بین‌المللی ارمنستان به‌ عنوان نماینده کشور ایران در این مسابقات حضور یافته بود که در بین تیم های قدرتمند شرکت‌کننده در این رقابت‌ها درخشش خوبی داشت.

به گزارش تبریزمن، افشین یاری سرمربی و سرپرست تیم هنرهای رزمی شهرداری تبریز در گفت‌وگو با تبریزمن در آخرین وضعیت این تیم اظهار داشت: با عملکرد خوبی که در مسابقات بین‌المللی ارمنستان داشتیم و موفق شدیم قهرمان این مسابقات شویم و یک‌بار دیگر برای ورزش شهرداری افتخارآفرینی کنیم.

وی افزود: مسابقات بین‌المللی ارمنستان با حضور ۸ تیم قدرتمند جهان در ۲۴ و ۲۵ تیرماه برگزار شد که تیم ما با توجه به پتانسیل خوب و عملکرد بهتر نسبت به تیم های دیگر در این رقابت‌ها موفق شد در جایگاه نخست قرار بگیرد و یک‌بار دیگر برای تیم شهرداری تبریز افتخارآفرینی کند.

سرمربی تیم هنرهای رزمی گفت: تیم ما در رقابت‌های بین‌المللی ارمنستان به‌عنوان نماینده کشور ایران در این مسابقات حضور یافته بود که در بین تیم‌های قدرتمند شرکت‌کننده در این رقابت‌ها تیم ما  بسیار درخشش خوبی داشت  و باانگیزه خوب و بالایی که اعضای تیم داشتند موفق شدیم یک‌بار دیگر پرچم پرافتخار ایران را به اهتزاز درآوریم و برای کشور و استان افتخارآفرینی کنیم.

وی تصریح کرد: تیم ما در این رقابت‌ها با کسب ۶ مدال طلا ، ۳ نقره ، وی یک برنز در جایگاه اول قرار گرفت و کشورهای ارمنستان و ترکیه در جایگاه‌های بعدی قرار گرفتنند.

یاری در مورد برنامه این تیم برای رقابت‌های بعدی گفت: همه تلاش خود را خواهیم کرد تا در مسابقات بعدی نیز بتوانیم عملکرد خوب خود را تکرار کنیم و بتوانیم یک‌بار دیگر با این تیم به مقام قهرمانی برسیم.

وی تأکید کرد: از زحمات دکتر سهرابی مدیرکل سازمان ورزش شهرداری تبریز و همه اعضای هیئت‌مدیره این سازمان به خاطر حمایت‌های که از تیم ما دارند تشکر می‌کنیم و اگر حمایت این عزیزان نبود شاید تیم به جایگاه اصلی خود نمی‌رسید.

سرمربی تیم هنرهای رزمی شهرداری گفت: تیم ما در دی‌ماه امسال مسابقات مهم دیگری را نیز در پیش دارد که امیدواریم در آن رقابت‌ها نیز بتوانیم حضوری شایسته داشته باشیم وبرای کشور افتخارآفرینی کنیم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :