از هفته پایانی لیگ برتر فوتسال یک دیدار در تبریز برگزار شد که طی آن مس سونگون به مصاف میثاق تهران رفت.

به گزارش تبریزمن، دیدار تیم های مس سونگون و میثاق تهران در حالی در تبریز برگزار شد که میتوانست با جشن قهرمانی مسی ها و کسب دومین جام برای فوتسال آذزبایجان همراه باشد ولی با وجود برتری پرگل مسی ها جام از تبریز دور شد.

مصاف حساس مس سونگون و میثاق که در حضور بیش از سه هزار هوادار در سالن ۶ هزار نفری پورشریفی تبریز برگزار شد با وجود بازی خوب شاگردان افضل و برتری ۵ بر ۱ مقابل تیم میهمان بخاطر برتری دو بر یک تاسیسات دریایی جام را از تبریز دور کرد تا شاگردان شمسایی برای دومین سال متوالی قهرمان لیگ برتر شوند.

این مسابقه که احتمال برگزاری جشن قهرمانی در آن وجود داشت از همان دقایق قبل از بازی حواشی جالبی داشت که در ادامه میخوانیم:

– حضور پرشور و پرتعداد هواداران قبل از شروع بازی نوید یکی بازی هیجان انگیز را نشان میداد که تشویق های دقایق ابتدایی نشان داد همه یکدل برای قهرمانی و برتری امده اند.

– بنرهایی با مضمون ” جام حق ماست” در پشت دروازه ها نصب شده بود تا خبر از علاقه هواداران به قهرمانی دوباره تیمی از آذربایجان دهد.

– حضور چهره های شاخص آذربایجان و تبریز در این مسابقه در نوع خود جالب توجه بود.افرادی چون صادق نجفی شهردار کلانشهر تبریز،‌ دهقان نماینده فعلی ورزقان در مجلس، حاجی زاده رئیس کمسیون فرهنگی شورای شهر، رحمتی شهردار ورزقان، روشنی شهردار سهند، ستوده نژاد رئیس ورزش و جوانان شهرستان تبریز، فیروز کریمی مربی فوتبال، شهرام دبیری عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و رئیس شورای شهر تبریز، ششگلانی رئیس هیات فوتبال تبریز و همچنین برخی از اعضای شورای شهر و مسئولین شهری از میهمانان این بازی بودند.

– اعتراض مسی ها پس از سوت شروع بازی به علت عدم برگزاری بازی ها به صورت همزمان بود که بازی تیم های تاسیسات دریایی و فردوسی مشهد آغاز نشده بود ولی چند دقیقه ای از بازی تیم های مس سونگون و میثاق گذشته بود که این اعتراض ها نتیجه ای را در بر نداشت.

– هواداران مس سونگون با پرچم های نارنجی رنگی که به دست داشتند صحنه های جالبی را رقم زدند.

– بازیکن برزیلی مسی ها (بلو) با هر بار گلزنی در شادی های پس از گل سعی میکرد به انواع مختلف نشان دهد که گل هایش را به مدیرعامل مس سونگون تقدیم میکند.

– حضور جالب توجه مرد جدید صنعت! که کاندیدای نمایندگی مجلس میباشد این بار در پورشریفی که با حمایت لیدرها به جایگاه ویژه راه پیدا کرد تا همچون والیبال در صحنه های ورزشی حضور داشته باشد.

– ششگلانی رئیس هیئت فوتبال استان هم در دقایق ایتدایی وارد سالن شد تا نام خود را کنار دیگر میهمانان به ثبت برساند ولی ششگلانی به جایگاه ویژه نرفت و ترجیح داد از کنار زمین بازی را نظارت کند

 گل دوم مس و زننده گل اینبار دیگر خارجی این تیم یعنی  دیگوبود، دیگو با تیرکمان گلش را به حامد نجفی تقدیم کرد.

 نیمه اول با حساب دو بر صفر به اتمام رسید.

هواداران بین دو نیمه دکتر نجفی را تشویق کردند و سپس اصغر صفی پور خواننده محبوب هواداران،ترانه ای تقدیم به حاضرین سالن کرد.

شروع نیمه دوم و گل سوم مس؛ بازهم یکی از خارجی های مس دیگو و باز هم  گلش را به مدیرعامل باشگاه تقدیم کرد.

استقبال بسیار خوبی شده است و جو سالن بسیار پرشور و زیباست، نکته قابل توجه بازی روز شلوغ جایگاه ویژه هست سالن پورشریفی بود.

جنجال در بازی؛در حالی که تمامی بازی ها کمتر از دو دقیقه به پایان بازی شان مانده است بازی مس سونگون و میثاق به خاطر وقفه  ۷ دقیقه به پایان این دیدار باقی مانده است.

خبر گل برتری تاسیسات در ۲۴ ثانیه مانده به پایان بازی به سالن رسید و سکوت در سالن پورشریفی ساکن شد.

هواداران کم کم سالن پورشریفی ترک کردند.

در این حین دو گل رد و بدل شد و بازی با نتیجه ۵ بر ۱ به سود مس سونگون به پایان رسید

مس نایب قهرمان لیگ برتر شد

این دومین بار است که قهرمانی برای آذربایجان شرقی در آخرین لحظات از دست رفته است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :