در حالی که از صبح امروز تعدادی از هواداران استقلال با حضور مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی اعتراض خود را نسبت به تصمیمات وزیر ورزش اعلام کردند، یکی از نمایندگان در جمع آنها حضور پیدا کرد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: این نماینده کسی نبود جز نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی! وی در جمع هواداران استقلال حضور پیدا کرد و خطاب به آنها گفت:  اعتراض شما را دیده ام و مطمئنا به زودی این موضوع را پیگیری می کنم.

قاضی پور درحالی این اقدام را انجام داد که هیچ کدام از نماینده های تهران و یا شهرهای دیگر کشور در جمع استقلالی ها حاضر نشدند. قاضی پور همچنین به هواداران استقلال قول داد که مشکلات آنها را پیگیری کند.

photo_2016-06-13_14-39-58

این اقدام قاضی پور، نماینده مثلا تراکتوری ارومیه درحالی اتفاق افتاده است که همگان وی را طرفدار تراکتورسازی می دانستند و وی قبل از انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بارها در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز حاضر شده بود و حتی از نماینده های هم حزبی خود نیز در ورزشگاه حمایت کرده بود.

از زمانی که تصاویر حضور قاضی پور در جمع هواداران استقلال در فضای مجازی منتشر شده است، هواداران تراکتورسازی به شدت به این اقدام وی اعتراض کرده اند. هواداران تراکتورسازی معتقد هستند که قاضی پور از آنها استفاده تبلیغاتی و ابزاری کرده است و قبل از انتخابات با حضور در ورزشگاه با پرشورهای تراکتوری عکس یادگاری گرفته و رای آنها را به سبد رای خود و دوستانش اضافه کرده و بعداز انتخابات نیز در اقدامی عجیب و غیرقابل پیش بینی مدافع حق و حقوق آبی های پایتخت که همواره قسمت اعظمی از پول بیت المال به این باشگاه سرازیر می شود، شده است.

حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که واکنش قاضی پور دراین خصوص چه خواهد بود و علت این حضور و اقدام نه چندان جالب را چگونه تفسیر خواهد کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :