به گزارش تبریزمن، تیم‌های دبیری تبریز و تأسیسات دریایی امروز در حالی از ساعت ۱۵ در سالن علوم پزشکی تبریز حساس‌ترین دیدار هفته را برگزار کردند که این دیدار حاشیه هایی در پی داشت:

مسئولین تیم دبیری با تهیه تابلو فرشی از وحید شمسایی تقدیر کرده و انتخاب وی به‌عنوان بهترین فوتسالیست آسیا در سال ۲۰۱۵ را به این بازیکن تبریک گفتند.

غلامرضا سمندر مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد، حامد نجفی مدیرعامل تیم مس سونگون، یونس باهنر بازیکن اسبق تیم تراکتورسازی و داوود رستمی نیز در سالن حضور دارند و تماشاگران ویژه این دیدار محسوب می‌شوند.

هواداران تیم دبیری با در دست داشتن کاغذهایی با عنوان ((ما همه تونی هستیم))، خواستار ماندن تونی اولیویرا در تیم تراکتورسازی شدند.

بازیکنان تیم دبیری هنگام ورود به زمین پیراهن‌هایی به تن داشتند که بر روی آن عکس بهروز جعفری، بازیکن مصدوم این تیم قرار داشت و همین موضوع نیز سبب شد تا هواداران حاضر در سالن این بازیکن را مورد تشویق خود قرار دهند.

سالن ۲ هزار نفری علوم پزشکی مملو از جمعیت بود در حالی که به گفته مسئولین سالن، بیش از ۳ هزار نفر داخل سالن حضور داشته و شاهد بازی دو تیم بودند.

به دلیل تکمیل شدن ظرفیت استادیوم بیش از هزار نفر بیرون از ورزشگاه و پشت در های بسته مانده بودند.

در پایان بازی هواداران حاضر در سالن یکصدا تونی اولیویرا را تشویق کردند و بازیکنان بومی تیم فوتسال دبیری نیز واکنش مثبت به این حرکت هواداران از خود نشان دادند.

در مقطعی از بازی، شعار هایی علیه مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی سر داده می شد.

در چند صحنه از دیدار امروز، دارو چند خطا مشکوک علیه تیم دبیری گرفت که باعث شد جو سالن برای دقایقی تغییر کند.

همچنین با توجه به حساسیت بالای بازی امروز، اصحاب رسانه، خبرنگاران و عکاسان ورزشی حضور پرتعدادی داشتند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :