به گزارش تبریزمن، تمرین امروز تراکتورسازان در کمپ تمرینی باشگاه با حواشی زیادی همراه بود که از نارضایتی هواداران تیم از جدایی لوسیانو ادینهو گلزن قهار برزیلی فصل گذشته و آندرانیک تیموریان، بهترین بازیکن سالهای اخیر فوتبال کشور نشات گرفته بود.

– بازیکنان تیم در ابتداحدود ۴ دور زمین تمرین را دویده و به گرم کردن پرداختند.

– پس از گرم کردن، دستیاران تونی با استفاده از ابزار اختصاصی و ایجاد موانع، به افزایش مهارت و سرعت پاسکاری بازیکنان و افزایش آمادگی بدنی آنان پرداختند.

– پس از استراحتی کوتاه، بازیکنان در نصف زمین تمرین، ابتدا به دو تیم مشغول شده و بدون دروازه ها بازی کردند، پس از آن نیز دروازه ها آماده شده و به بازی تمرینی پرداخته شد.

– از نکاتی که در بازی تمرینی می توان به آن اشاره کرد، عملکرد فوق العاده بختیار رحمانی، ستاره تازه وارد تیم تراکتورسازی به همراه هانی هاشمی بود. با این حال سروش رفیعی چندان در حد انتظار ظاهر نشد ( علی رغم چند شوت به سمت دروازه و یک ضربه چیپ که به تیر دروازه برخورد کرد ). مهرداد بایرامی، تنها مهاجم تخصصی این روز های تراکتورسازی هم با از دست دادن چندین موقعیت از جمله موقعیت های تک به تک، نشان داد هنوز تا آمادگی کامل فاصله دارد. این در حالی بود که ایوب ذوالفقاری سرپست تیم در واکنش به اعتراضات هواداران گفت: بایرامی به عنوان مهاجم چیزی کم ندارد.

– در بخش پایانی تمرین بازیکنان به دو گروه تمرین شده و دویدند. سپس به انجام حرکات کششی پرداخته و به تمرین خاتمه دادند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :