سخنگوی باشگاه پدیده خراسان گفت: یکصد دستگاه اتوبوس هواداران فوتبال در مشهد را به ورزشگاه ثامن الائمه(ع) منتقل خواهند کرد.

به گزارش تبریزمن، جواد طاری بخش اظهار کرد: به منظور سهولت رفت و آمد هواداران پر شور تیم پدیده خراسان برای تماشای بازی این تیم مقابل تراکتور سازی در ورزشگاه ثامن الائمه(ع)  حدود ۱۰۰  دستگاه اتوبوس در نظر گرفته شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه این مسابقه به صورت رایگان در ساعت ۱۷:۳۰ جمعه برگزار می گردد ، اتوبوس ها از ساعت ۱۵و ۳۰ دقیقه از ۴ نقطه مشهد و همچنین شاندیز آماده سرویس‌دهی به هواداران خواهند بود.

طاری بخش ادامه داد: بر این اساس میدان تختی، میدان آزادی(پارک ملت) ، چهارراه مقدم طبرسی و چهارراه مخابرات قاسم‌آباد ۴ نقطه‌ پیش‌بینی شده در مشهد هستند، ضمن این‌که از شاندیز هم چند دستگاه  اتوبوس‌ها برای انتقال هواداران به ورزشگاه آماده سرویس‌دهی می باشند.

سخنگوی باشگاه پدیده خراسان اظهار کرد: امیدواریم با تمهیدات انجام شده و همچنین حضور پرشور هواداران در ورزشگاه ثامن الائمه(ع) مشهد بتوانیم یک بازی جذاب و دیدنی و که با پیروزی تیم پدیده همراه باشد را شاهد باشیم و بتوانیم دل هواداران را شاد نماییم.

گفتنی است بازی تیم‌های فوتبال پدیده خراسان و تراکتورسازی تبریز در چهارچوب هفته چهارم لیگ برتر فوتبال کشور، از ساعت ۱۷و ۳۰  دقیقه روز جمعه ۳۰ مرداد ماه در استادیوم ثامن‌الائمه (ع) مشهد برگزار می‌شود.

همچنین به دنبال درخواست های مکرر هواداران فهیم و پرشور فوتبال خراسان  و پیگیری های باشگاه پدیده در خصوص تماشای رایگان بازی تیم های پدیده و تراکتورسازی در هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر فوتبال ، مسئولین سازمان لیگ فوتبال ایران و هیئت فوتبال خراسان رضوی با این درخواست موافقت کردند.

به نقل از سایت رسمی باشگاه ورزشی پدیده خراسان، بر این اساس هواداران و علاقه مندان محترم به فوتبال می توانند این مسابقه را بدون خرید بلیت و به صورت رایگان در ورزشگاه ثامن الائمه(ع) مشهد تماشا نمایند و به تشویق تیم پدیده بپردازند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :