به گزارش تبریزمن، جلسه امروز شورای شهر تبریز تحت تاثیر انتخابات هیئت رئیسه هفته گذشته و نیز انتخابات اعضای کمیسیون ها و کمیته های شورا از ساعت ۸ صبح آغاز شد. در ادامه نگاهی داریم به حواشی این جلسه:

– جلسه امروز، اولین جلسه پس از انتخابات هیئت رئیسه بود که با تعویض جایگاه برخی از اعضا همراه شد. سردار جعفری، جواد ششگلانی و حبیب شیری آذر از اعضای بودند که در صندلی های جدیدی نشستند. البته احتشام حاجی پور که کمی با تاخیر در جلسه حاضر شد، همچنان صندلی خود در کنار نائب رئیس شورا را حفظ کرده و باعث جدایی ششگلانی از دیگر از اعضای هیئت رئیسه شد !

DSC_1189

DSC_1273

– خوش و بش و نشاط خاصی پیش از آغاز جلسه در بین همه اعضا وجود داشت که مطمئنا در جلسات اخیر دیده نشده بود.

DSC_1176

DSC_1279

DSC_1174

– حاج جواد ششگلانی علاقه ی خاصی به نشستن در صندلی جدید نداشت و تقریبا یکی دو دقیقه ای موجبات اصرار سایر اعضا را فراهم آورد. تا اینکه در نهایت با دستور رئیس شورا، با بی میلی که در ظاهر مشخص بود! در کنار سردار جعفری مستقر شد. البته همانطور که ذکر شد، آقای حاجی پور جای خود را از ایشان پس گرفت!

– اسماعیل چمنی و المیرا خاماچی که پیش از این روابط چندان حسنه ای با یکدیگر نداشتند و در یکی از جلسات نیز یک درگیری لفظی ایجاد کردند، در جلسه امروز مجبورا کنار هم قرار گرفتند.

DSC_1383

– دبیری، رئیس شورا برای دقایقی جلسه را ترک کرد تا نائب رئیس جدید شورا، سردار جعفری برای اولین بار تجربه ی اداره جلسه را داشته باشد.

– رای گیری های چند باره و زمان بر اعضای کمیسیون ها به همراه کمیته های پرتعداد باعث شد تا حاضران در سالن جلسه کمی فضای خسته کننده را تجربه کنند. برخی اعضا نیز برای جلوگیری از این امر، از کاندید شدن در برخی کمیته ها انصراف می دادند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :