به گزارش تبریزمن، سعید دقیقی از جمله بازیکنانی است که در آخرین روز های فصل نقل و انتقالات راهی تیم گسترش فولاد تبریز شده و قرارداد خود را با این تیم به ثبت رساند. بازیکن سابق تیم تراکتورسازی تبریز در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در خصوص حضور دوباره اش در تبریز گفت: با توجه به نتایج ناباورانه ای که فصل گذشته با تیم پرمهره پیکان بدست آوردیم و در نهایت نیز در جایگاه بسیار نامناسبی در دسته یک مواجه شدیم، اکثر بازیکنان خواهان جدایی از این تیم شدند و من هم از همان روز های اول با آقای کمالوند صحبت هایی را داشتیم.

وی ادامه داد: با توجه به مشکلات تحصیلی و خانوادگی که داشتم، در طول فصل نقل و انتقالات تصمیم گرفتم تا صحبت و مصاحبه ای نداشته باشم. با این حال از طرف تیم هایی مثل صبای قم و ملوان با من تماس گرفته شد. با تیم استقلال نیز صحبت های جزئی داشتم اما در نهایت با رفع مشکلات تصمیم گرفتم به تیم گسترش فولاد تبریز ملحق شوم.

http://tamasha24.com/images/news/4980/thumbs/4980.jpg

دقیقی در خصوص دلیل انتخاب گسترش فولاد به عنوان تیم جدید خود گفت: اول از همه اینکه دوستان خوبی در تبریز داشتم و با اکثر بازیکنان کنونی گسترش فولاد رابطه نزدیکی داریم. خاطرات خوبی با دیگر تیم تبریز، تراکتورسازی داشتم و در مطمئن بودم که حضور در تبریز همراه با آرامش خواهد بود. علاوه بر این ها چند سالی بود که در آستانه همکاری با آقای کمالوند بودم اما موفق به حضور در تیم ایشان نمی شدم. تمام این ها باعث شد تا در نهایت گسترش فولاد را به عنوان تیم فصل آینده خود انتخاب کنم.

بازیکن سابق تیم تراکتورسازی ادامه داد: مهدی کیانی، محمد نصرتی، محمد ابراهیمی، مرتضی اسدی و سید محسن حسینی از بازیکنانی هستند که در تراکتورسازی همبازی بوده و من هم شناخت خوبی از آنان دارم. این شناخت و هماهنگی مطمئنا در روند نتیجه گیری تیم تاثیر بسیار مثبتی را خواهد داشت و در موفقیت گسترش فولاد تاثیر گذار خواهد بود.

دقیقی در خاتمه افزود: از حضور دوباره خود در تبریز احساس بسیار خوبی دارم و خوشحالم که بار دیگر می توانم برای مردم خوب این شهر فوتبال بازی کنم. باشگاه گسترش فولاد هم از نظر مدیریتی و هم از نظر فنی و جمع بازیکنان در جایگاه خوبی قرار گرفته و مطمئنان در فصل آینده نتایج خوبی را بدست خواهد آورد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :