مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون در گفت و گویی اختصاصی با پایگاه خبری فوتسال از دربی تبریز ، جام باشگاه های آسیا و وضعیت تیمش سخن گفت. متن این گفت و گو در زیر می آید.

به گزارش تبریزمن، حامد نجفی با بیان مطلب فوق اظهار داشت: یکی از بی حاشیه‌ترین دربی های تاریخ فوتسال ایران را پیش از تعطیلی لیگ برابر دبیری تبریز انجام دادیم که تشکیل حلقه دوستی و وحدت و بیان جملات آرام بخش در جمع دو تیم یک الگو برای دربی‌های ایران بود.

وی افزود: پس از صحبتهای آقای دبیری و شیخ الاسلام، تمام بازیکنان دبیری از فخیم گرفته تا محمد وزیرزاده به سمت ما آمدند و و خوش و بش کردند و ما بازی را از جایگاه در کنار آقایان دبیری تماشا کردیم. بعد از پایان هم که بالاخره یک تیم می‌برد و یکی می‌بازد باز هم آرامش حفظ شد و دو تیم به خوبی و خوشی به کارشان پایان دادند.

مدیرعامل مس از پرداخت پاداش بازیکنان مس تا پایان هفته خبر داد و متذکر شد: این بازی هم همطراز با اشل پرداختی‌ها داخل و خارج خانه به بازیکنان پاداش می دهیم و انشاالله در اوایل هفته آینده هم ۳۰درصد اولیه همه را به حسابشان واریز خواهیم کرد.

وی شایعه مشکلات مالی صنایع مس ایران را رد کرده و گفت: به هر حال برخی بی‌انصافی می‌کنند که شایعه درست می‌کنند. ما دولتی هستیم و تا بخواهد بودجه‌مان واریز شود احتیاج به سیکل اداری است. ما هم مثل همه باشگاه‌ها با بیرون همچون هتل و آژانس هوایی و … حساب و کتاب داریم و سقفی را قرارداد بسته ایم که تا مبلغ بدهی به آن سقف برسد پولشان را پرداخت می‌کنیم.

حامد نجفی با تمجید از برزیلی‌های مس‌سنگون تا پایان هفته سوم یادآور شد: بلو بالاخره یک برزیلی خوب است که سابقه تیم‌ملی امید آن‌ها را دارد و در هفته‌های اخیر با دیه گو کاملا مچ شده تا آنچه که کادر خواسته را انجام دهد. من مطمئن هستم بلو از این که هست بهتر خواهد شد.

مدیرعامل مس با بیان اینکه تمرینات تیمش از روز گذشته آغاز شده از عملکرد کادر فنی تیمش نیز تمجید کرد و گفت: از عملکرد کادر فنی مس راضی هستم و اعتقاد دارم آقای افضل یکی تیم خوب را دور هم جمع کرده که انشاالله امسال یکی از مدعیان باشیم.

وی از حسین طیبی به عنوان یک بازیکن کاملا حرفه‌ای نام برده و تاکید کرد: حسین طیبی تیم ما را کامل کرده است. او در اولین بازی‌اش با وجود درخشش مدعی بود از خودش انتظاری که داشته را نتوانسته برآورده کند. این بازیکن در این ده روزه تعطیلات خودش را به جمع تیم می‌رساند. او بازیکن بزرگی است و قول داده تا همان طیبی همیشگی شود.

نجفی در خاتمه نیز برای تاسیسات دریایی آرزوی موفقیت در جام باشگاههای آسیا را داشته و خاطرنشان کرد: تاسیسات اکنون نماینده ایران است و برایش آرزو داریم تا قهرمان شود. جام باشکاههای آسیا این بار باید بهتر باشد جون در ایران است و همه تیم‌ها باقدرت می‌آیند. برای تاسیسات و شمسایی آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم اسم کشورمان را بالا نگاه دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :