تاکنون از نتایج فرنگی کاران در رقابت های جهانی آمریکا رضایت نداریم.

به گزارش تبریزمن، علی رضا رضایی افزود: تیم ملی کشتی فرنگی ایران با تلفیقی از کشتی گیران عنوان دار و دارای جایگاه و چند جوان راهی رقابت های جهانی آمریکا در لاس وگاس شد.

وی ادامه داد: فدراسیون در پایان روز دوم رقابت ها از مجموع عملکرد تیم ملی کشتی فرنگی راضی نیست.

رضایی افزود: با توجه به فرصت کوتاه باقی مانده تا المپیک بلافاصله پس از بازگشت تیم جلسه شورای فنی تیمهای ملی کشتی فرنگی تشکیل می شود.

وی خاطرنشان کرد: اعضای شورای فنی با توجه به گزارش های دریافتی و ارزیابی از نحوه عملکرد این تیم اعلام نظر می کنند.

رضایی گفت : مردم به عنوان حامیان اصلی کشتی از عملکرد این تیم رضایت ندارند و این وظیفه فدراسیون است تا دغدغه آنها را برای حضور مناسب و در شان تیم ملی کشتی فرنگی در المپیک برطرف کند.

رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در وزن های ۵۹ ، ۶۶ ، ۷۱ ، ۷۵ ، ۸۰ ، ۸۵ ، ۹۸ و ۱۳۰ کیلوگرم از ۱۶ شهریورماه در لاس وگاس آغاز شده است و به غیر از وزن های ۷۱ و ۸۰ کیلوگرم بقیه وزنها می توانند سهمیه المپیک برزیل را بگیرند.

به نقل از خبرگزاری ایرنا، تاکنون قاسم رضایی نماینده کشورمان در وزن ۹۸ کیلوگرم مدال نقره و یوسف قادریان نماینده وزن ۸۰ کیلوگرم مدال برنز این رقابت ها را کسب کرده اند .

این در حالی است که حمید سوریان ، افشین بیابانگرد، مهدی زیدوند و مهدی علیاری از دور مسابقات حذف شدند.

پنجاه و هفتمین دوره رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی سال ۲۰۱۵ جهان و کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ ریو تا ۱۹ شهریور در شهر لاس وگاس آمریکا برگزار می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :