سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: خروج یک دستگاه پیکان از جاده منجر به مصدومیت خانواده پنج نفره حاشیه جاده شد.

به گزارش تبریزمن، حبیب حسینقلی‌زاده دقایقی پیش اظهار کرد: عصر امروز خروج یک دستگاه پیکان از جاده در ۱۷ کیلومتری جاده میان ـ زنجان و برخورد آن با یک خانواده پنج نفره که در حاشیه جاده اطراق کرده بودند، موجب مصدومیت هر پنج نفر شد.

وی افزود: پس از این حادثه و اعلام به مرکز فوریت‌های پزشکی استان، مصدومان این حادثه از طریق آمبولانس‌های اعزام شده از شهرستان میانه به بیمارستان این شهرستان برای مداوا انتقال پیدا کردند.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: بنابر گزارش‌های رسیده حال یکی از مصدومان خانم این حادثه وخیم اعلام شده است.

* غرق یک جوان ۲۵ ساله

وی افزود: امروز در حادثه دیگری یک جوان ۲۵ ساله در شهرستان میانه که در حاشیه سد «آی دوغموش» بالای یک آبشار در حال تفریح بود، جان خود را از دست داد.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: در این حادثه جوان مذکور هنگام راه رفتن در مکان مورد اشاره ناگهان پایش سر خورده و با سقوط به دره در دم جان خود را از دست می‌دهد.

 

به نقل از فارس


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :