سرمربی تیم مس سونگون گفت: ما عملکرد خوبی را داشتیم و در بیشتر زمان بازی توپ و میدان در اختیار ما بود که از فرصت‌های که داشتیم به‌خوبی استفاده نکردیم و درنهایت با بی‌دقتی سه امتیاز را به تیم تأسیسات دادیم.

به گزارش تبریزمن، علیرضا افضل سرمربی تیم مس سونگون بعد از شکست تیمش مقابل تأسیسات دریایی در مورد بازی اظهار داشت: بازی خیلی خوبی را نمایش دادیم و از موقعیت‌های هم که داشتیم به‌خوبی استفاده نکردیم تا درنهایت تیم خوب و قدرتمند تأسیسات از اشتباهات ما به‌خوبی استفاده کرد و به برتری رسید.

وی افزود:ما عملکرد خوبی را داشتیم و در بیشتر زمان بازی توپ و میدان در اختیار ما بود که درنهایت با بی‌دقتی سه امتیاز را به تیم تأسیسات دادیم.

سرمربی مس سونگون گفت: هواداران در بازی اول ما در این موقع از زمان و در ماه مبارک رمضان حمایت بسیار خوبی داشتنند و از همه آنها نهایت تشکر رادارم که از تیم ما حمایت می‌کنند و امیدوارم در بازی‌های بعد نیز این حمایت ادامه پیدا کند.

وی تصریح کرد: ما در بازی بعد تلاش خواهیم کرد نتیجه‌های خوبی را کسب کنیم و با تمرین روی نقاط ضعف و قوت خودمان تیم از این بهتر باشیم و همه هواداران بدانند این تیم یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ خواهد بود.

افضل خاطرنشان کرد: ما در این بازی عملکرد خوبی را داشتیم و اگر از فرصت های که داشتیم استفاده می‌کردیم مطمئن باشید با اختلاف تیم تأسیسات را شکست می‌دادیم که این باخت تقصیر خود ما است و از بازی‌های بعد این تلاش خواهیم کرد بهتر از این باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :