مربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت:‌ جو تمرینات تراکتورسازی بسیار خوب بود و تیم می‌تواند در ادامه به وضعیت بهتری برسد.

خبرگزاری فارس: رحیم‌زاده: از لغو بازی جام حذفی ناراحت شدم/هدف تراکتورسازی قهرمانی است

به گزارش تبریزمن، در مورد اینکه روز گذشته به طور رسمی به تونی اولیویرا معرفی شد، گفت: در آخر تمرین فرصت زیادی برای صبحت نداشتیم چراکه هوا بارانی شد و باد شدیدی در ورزشگاه می‌وزید.

در کل سعید عباسی دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد و جو تیم بسیار خوب و مثبت بود.

وی در مورد اینکه آیا به اولیویرا معرفی شده است، تصریح کرد: دیروز به طور رسمی به کادرفنی و بازیکنان معرفی شدم. از امروز بنده و علیرضا پژمان کارمان را به طور رسمی آغاز می‌کنیم.

مربی تراکتورسازی در مورد اینکه شرایط تیم را چطور ارزیابی می‌کند، خاطرنشان کرد: وضعیت تیم بسیار خوب است و بازیکنان در جو صمیمی زیر نظر کادرفنی تمرینات را دنبال می‌کنند. البته ۲ بازیکن مصدوم داریم که ان‌شاالله آنها به دیدار مقابل سپاهان می‌رسند و می‌توانیم شرایط خود را بهتر کنیم.

به نقل از خبرگزاری فارس، رحیم‌زاده یادآور شد: متاسفانه حریفمان در جام حذفی از مسابقات کناره‌گیری کرد. اگر با این تیم مسابقه می‌دادیم قبل از بازی با سپاهان بازیکنان محک خوبی می‌خوردند اما این اتفاق نیفتد. کادرفنی در نظر دارد یک بازی دوستانه انجام دهیم تا بتوانیم تیم را در آمادگی حفظ کنیم.

وی در مورد اینکه آیا در تراکتورسازی پتانسیل قهرمانی می‌بیند، اظهار داشت: صددرصد پتانسیل قهرمانی را داریم. از همین حالا حضور ما در جمع ۴ تیم اولی جدول قطعی است ولی هدفمان رسیدن به قهرمانی است و می‌خواهیم با کسب نتایج خوب اتفاق تلخ سال قبل را به دست فراموشی بسپاریم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :