به گزارش تبریزمن، فرزین دبیری قائم مقام باشگاه دبیری تبریز که با این تیم به عنوان قهرمانی رقابت های لیگ برتر فوتسال نیز رسیده اند در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریزمن در خصوص دیدار حساس روز جمعه دو تیم گسترش فولاد و صبای قم گفت: با توجه به به اینکه تیم گسترش فولاد شرایط حساسی در جدول رده بندی داشته و نتیجه بازی این تیم مقابل صبا، می تواند برای بقای آن در لیگ برتر بسیار موثر باشد، لازم است تا همه از این تیم در جهت نتیجه گیری هر چه بهتر حمایت کرده و نیز با حضور در استادیوم بنیان دیزل به بازیکنان گسترش فولاد روحیه دهیم.

وی ادامه داد: تیم گسترش فولاد با سرمربیگری فراز کمالوند یکی از اصلی ترین سرمایه های فوتبال استان می باشد که می تواند با حفظ سهمیه لیگ برتری خود سهم زیادی در ارتقاء سطح فوتبال آذربایجان و افزایش اعتبار آن داشته باشد.

http://www.dabiriclub.com/wp-content/uploads/2014/03/%D9%81%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%A8%DB%8C%D8%B1%DB%8C2.jpg

فرزین دبیری در ادامه افزود: با توجه به اینکه شخص آقای زنوزی سال های سال است با هزینه های شخصی خود در فوتبال کشور تیمداری کرده و راه را برای پروش استعداد های فوتبالی استان هموار می کند، نباید با تنها گذاشتن این تیم که با صرف هزینه، زمان و تلاش های بی دریغ مسئولان آن و به عنوان یک تیم خصوصی به بالاترین سطح فوتبال کشور رسیده است، ادامه راه را برایشان دشوار کنیم. اکنون زمان آن رسیده تا با حضور پرشور در بازی روز جمعه از زحمات و سختی هایی که مسئولان تیم متحمل شده اند قدردانی کنیم.

قائم مقام باشگاه دبیری در خاتمه گفت: از تمامی هواداران باشگاه و حتی دیگر تیم های ورزشی استان به همراه مردم عزیز شهر تبریز انتظار داریم تا به همراه مسئولین ورزشی استان در این برهه زمانی حساس که تیم شهرشان، گسترش فولاد نیازمند حضور آنان است، در بازی مقابل صبا در استادیوم حضور داشته و از تیم خود حمایت کنند.

لازم به ذکر است که دیدار دو تیم گسترش فولاد تبریز و صبای قم فردا ( جمعه ) و از ساعت ۱۸:۰۰ در استادیوم بنیان دیزل شهر تبریز برگزار خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :