امیر قلعه‌نویی بعد از تساوی یک بر یک تیمش مقابل استقلال خوزستان در هفته بیستم لیگ برتر گفت: بابت اینکه دیروز به نشست نیامدم عذرخواهی می‌کنم. به عبدالله ویسی به خاطر تیم خوبش تبریک می‌گویم تبریک دوم هم به خاطر اتحاد هواداران اهوازی بود که منسجم تیم شهر خود را تشویق کردند هواداران استقلال و فولاد خیلی خوب اتحاد کردند.

وی افزود: درباره آقای سیدعلی، داور بازی هم باید بگویم احترام زیادی برای او قائلم. ما هفته گذشته گفتیم که پنالتی ما گرفته نشد و کارشناسان داوری هم تأیید کردند و این هفته به اشتباه برای حریف پنالتی گرفتند. ما هر هفته باید یک سهمیه از داوری داشته باشیم، یک هفته پنالتی‌مان را نمی‌گیرند و یک هفته علیه ما اشتباه پنالتی گرفته می‌شود. با این حال امیدوارم من اشتباه کرده باشم.

سرمربی تراکتورسازی تاکید کرد: ما می‌توانستیم برنده بازی امروز باشیم از عبدالله ویسی به خاطر جوان‌های خوبی که پرورش داده تشکر می‌کنم او تحول خوبی به وجود آورده و تیم خوبی تشکیل داده است. ویسی هم خودش و هم بهمن روشنایی از اعضای خوب فوتبال هستند که به حق تیم خوبی هم دارند.

قلعه‌نویی در ادامه در پاسخ به سوالی درمورد حضور دبیرکل یوفا در ایران و اینکه در آن جلسه از چهره‌های شاخصی مثل علی دایی و مهدی مهدوی‌کیا دعوت نشده بود عنوان کرد: من نمی‌دانم موضوع جلسه چه بوده است باید دید جلسه در چه رابطه‌ای بوده و آن وقت گفت که آیا این افراد باید در جلسه حاضر می‌شدند یا نه. مثلا شاید جلسه درباره قوانین فوتبال یا درگیری‌های اخیر AFC بوده است در این شرایط اصلا لازم نبود که این افراد حاضر باشند. البته این را هم باید بگویم که دایی و مهدوی‌کیا نه با حضور در این جلسات بزرگ می‌شوند و نه با نیامدن به این جلسات کوچک خواهند شد.

وی تأکید کرد: از نتیجه بازی راضی نیستم، اما بازیکنانم خیلی خوب بازی کردند. روی یکسری اشتباهات بچه‌گانه گل خورده و نتیجه را واگذار کردیم. در حالی که روند بازی در اختیار ما بود داور یک پنالتی به ضررمان گرفت که همه چیز را به هم زد. امیدوارم که تصمیم او در اعلام پنالتی درست بوده باشد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تصریح کرد: نمی‌دانم چرا با اینکه پنالتی ما خیلی واضح بود داور با تأخیر سوت زد و در حالی که پنالتی ما گل شد دستور به تکرار آن داد. اگر آن پنالتی گل نمی‌شد آیا باز هم چنین کاری می‌کرد؟ ای کاش آقای روحانی رئیس جمهور از تراکتورسازی حمایت و تعریف نمی‌کرد، چون از آن زمان همه چیز بر عکس شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :