به گزارش تبریزمن، فرهاد کاظمی سرمربی تیم راه آهن پس از کسب یک امتیاز حساس خارج از خانه در برابر تراکتورسازی در جمع خبرنگاران گفت: بنده به تراکتورسازی و هوادارا آذری اش افتخار می کنم. شما دیدید که ما بعد از نتیجه مساوی هم با چهار مهاجم بازی کردیم. زیرا دیروز هم گفته بودیم به دنبال مساوی نیستیم.

کاظمی ادامه داد: محمدرضا اخباری یکی از بهترین روزهای خود را سپری کرد. داوری عالی بود و اگر اشتباهی باشد طبیعی است. لازم است ما بیشتر کار کنیم و در شأن باشگاهی چون راه آهن عمل کنیم.

سرمربی تیم راه آهن ادامه داد: در لحظاتی از بازی به دلیل حضور تماشاگران بازیکنان تیم تمرکز خود را از دست می دادند که در این مواقع از پرسینگ استفاده کردیم.

DSC_0214

سرمربی تیم راه آهن در خصوص گل مردود شده تیم راه آهن گفت: به نظر من در هنگام گل ما داور در جای خوبی ایستاده بود البته اگر آفساید هم نبوده باشد باید تحت هر شرایطی به داور احترام گذاشت. با این حال معتقدم نظر داور درست بوده است.

وی درباره بازیکنان و شرایط تیمی باشگاه تراکتورسازی گفت: تراکتور از نظر مهره سه تیم است. یک نیمکت، یک تیم اصلی و همچنین تماشاگران این تیم. ضمن اینکه امروز اخباری نشان داد چه دروازه بان خوبی است ضمن اینکه بازیکنی چون شجاع خلیل زاده یک نعمت در خط دفاع است و خارجی های حاضر در تیم تراکتور نیز بسیار خوب هستند.

وی ادامه داد: بازیکنان ما جوان هستند و مثلا امیر نصر ۱۸ ساله است. تعطیلات می تواند به ما کمک کند که خیلی بهتر شویم. البته نباید به آنچه که هستیم قانع باشیم.

فرهاد کاظمی در خاتمه تاکید کرد: بازی کردن با تیم تراکتورسازی در هر شرایطی سخت است و بازیکنان جوان ما امروز فشار زیادی را از ناحیه آنان متحمل شدند اما باید به این بازیکنان جوان بها بدهیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :