به گزارش تبریزمن، “مجتبی ساعی” گزارشگر بازی فینال لیگ برتر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تبریزمن، در خصوص گزارش این بازی حساس گفت: لحظه شماری می کنم تا به استادیوم یادگار امام رفته و بتوانم این بازی حساس را گزارش کنم. انگیزه زیادی برای گزارش فینال لیگ برتر دارم. می دانم که یادگار از هم اکنون غرق در شور و هیجان و تشویق های پرشور ها است.

وی افزود: تبریز شهر اولین ها خصوصا در حوزه ورزش است. با افتتاح موزه فوتبال شما شاهد اولین های زیادی DSC_0082در ورزش و رشته فوتبال شدید. تبریز صاحب اولین بلیط چاپی کاغذی و الکترونیکی می باشد. اولین لژیونر، اولین رئیس کمیته داوران، اولین بازیکن اروپایی که در لیگ های ایران بازی کرد در تبریز بود. این جام برای آوازه تبریز خیلی کم است. برای اولین بار در ایران، فوتبال در مدرسه مموریال تبریز انجام شد. این شهر افتخارات و قهرمانی های زیادی دارند. این اولین جام تراکتورسازی نیست در حالی که سابقه تبریز نشان می دهد این شهر در سال های بسیار دور قهرمان شده است.

وی در خصوص رفتن به استادیوم: خیلی دوست دارم زودتر به استادیوم بروم و سکوهای پر ورزشگاه را ببینم. ولی باید انرژی خودم را برای بازی نگاه دارم و به همین دلیل کمی دیرتر خواهم رفت. البته استرس زیادی دارم که دیر برسم. چون شنیده ام راه های منتهی به ورزشگاه بسیار شلوغ و ترافیک بوده و اگر در ترافیک بدانم شاید مثل سایر هواداران با پای پیاده خود را به ورزشگاه برسانم.

احساس خودش برای گزارشگری فینال گفت: یکی از آرزوی های من بود که بتوانم فینال و حساس ترین بازی تراکتورسازی را گزارش کنم. خوشحالم که به آرزوی خود رسیده ام.تا به حال در این حس و شور و هیجان قرار نگرفته ام. امیدوارم بتوانم به نحو احسن بازی را گزارش کنم و به امید خدا تراکتورسازی در این بازی به پیروزی برسد و جام قهرمانی را در تبریز بالای سر ببریم. از زمان دسته یک درکنار دیگر هواداران با اشک ها و لبخند ها، با تلخی ها و شیرینی ها و با فرازو نشیب های فراوانی روبرو شده ایم. امیدواریم تمامی این مشکلات با قهرمانی امروز از بین برود.

گزارشگر جوان شبکه سهند که تجربه های خوبی در گزارش بازی های حساس تراکتورسازان در لیگ برتر دارد در مورد پر شدن ورزشگاه از سوی هواداران چندین ساعت قبل از شروع بازی نیز میگوید: هواداران پرشور تراکتور نشان داده اند که همیشه عاشق این تیم بوده اند و همیشه با پای پیاده و با تحمل هزاران مشکل راهی استادیوم یادگار امام میشوند، درست است که در بازی های آسیایی پرسپولیس هواداران این تیم ورزشگاه را پر کردند ولی ان کجا و این کجا، آنها بازی را رایگان دیدند ولی هواداران ما از جیبشان پول خرج میکنند، کوه پیمایی میکند و نزدیک به ۵ کیلیومتر راه را با پای پیاده میروند و تازه به ورزشگاه میرسند و باید چندین ساعت قبل از شروع بازی زیر برف و باران منتظر شروع بازی باشند.

امیدوارم با پایان بازی و شنیدن سوت داور بتوانم بهترین و شیرین ترین جمله دوران گزارشگری ام را همزمان با قهرمانی تیم محبوبم بگویم.بالاخره اینجا تبریز است، شهر اولین ها، قهرمانی هم برای تراکتوری ها طعم شیرینی دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :